Výsledky komunálních voleb 2014: Vydří

100 % okrsků sečteno
66.07 % volební účast
38 %

PRO ROZVOJ OBCE

PRO ROZVOJ OBCE

38 %

23.4 %

VYDERSKÉ ŽENY

VYDERSKÉ ŽENY

23.4 %

20.1 %

ZA MODERNIZACI OBCE VYDŘÍ

ZA MODERNIZACI OBCE VYDŘÍ

20.1 %

13.9 %

HASIČI

HASIČI

13.9 %

4.6 %

Jan Kunický, nezávislý kandidát

Jan Kunický, nezávislý kandidát

4.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Vydří (celkem 7 zastupitelů)

PRO ROZVOJ OBCE (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Ivo Dvořák

pořadí na kandidátce: 4

34.0 % (54 hlasů)

2

Jaroslav Maxa

pořadí na kandidátce: 1

25.2 % (40 hlasů)

3

Jiří Boukal

pořadí na kandidátce: 2

17.0 % (27 hlasů)

VYDERSKÉ ŽENY (zisk 2 z 7 zastupitelů)

1

Dana Neužilová

pořadí na kandidátce: 1

61.2 % (60 hlasů)

2

Helena Bombalová

pořadí na kandidátce: 2

38.8 % (38 hlasů)

ZA MODERNIZACI OBCE VYDŘÍ (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Punda

pořadí na kandidátce: 2

59.5 % (50 hlasů)

HASIČI (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Bursík

pořadí na kandidátce: 1

81.0 % (47 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vydří

PRO ROZVOJ OBCE

1

Jaroslav Maxa důchodce, věk: 68 let

2

Jiří Boukal dělník, věk: 53 let

3

Jiří Boukal řidič, věk: 26 let

4

Ivo Dvořák invalidní důchodce, věk: 46 let

VYDERSKÉ ŽENY

1

Dana Neužilová administrativní pracovník, věk: 46 let

2

Helena Bombalová všeobecná sestra, věk: 42 let

ZA MODERNIZACI OBCE VYDŘÍ

1

Václav Bombala OSVČ, věk: 45 let

2

Jiří Punda státní zaměstnanec, věk: 44 let

HASIČI

1

Pavel Bursík OSVČ, věk: 42 let

2

Miroslav Siegert OSVČ, věk: 47 let

Jan Kunický, nezávislý kandidát

1

Jan Kunický vedoucí líhně, věk: 34 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Vydří sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vydří a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.