Výsledky komunálních voleb 2014: Hadravova Rosička

100 % okrsků sečteno
86.05 % volební účast
62.7 %

Občané Hadravovy Rosičky

Občané Hadravovy Rosičky

62.7 %

37.3 %

NEZÁVISLÍ PRO ROSIČKU

NEZÁVISLÍ PRO ROSIČKU

37.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Hadravova Rosička (celkem 5 zastupitelů)

Občané Hadravovy Rosičky (zisk 3 z 5 zastupitelů)

1

Bohumír Němec

pořadí na kandidátce: 4

25.9 % (30 hlasů)

2

Mgr. Kateřina Šrucová

pořadí na kandidátce: 2

19.0 % (22 hlasů)

3

Lubomír Šruc

pořadí na kandidátce: 1

15.5 % (18 hlasů)

NEZÁVISLÍ PRO ROSIČKU (zisk 2 z 5 zastupitelů)

1

Pavla Němcová

pořadí na kandidátce: 2

29.0 % (20 hlasů)

2

Jiří Zdeněk

pořadí na kandidátce: 1

21.7 % (15 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hadravova Rosička

Občané Hadravovy Rosičky

1

Lubomír Šruc vedoucí dopravy, věk: 42 let

2

Mgr. Kateřina Šrucová právník, věk: 39 let

3

Jaroslav Němec řidič, věk: 36 let

4

Bohumír Němec OSVČ, věk: 38 let

5

Pavel Fojt řidič, věk: 33 let

6

Roman Jinoch policista, věk: 34 let

NEZÁVISLÍ PRO ROSIČKU

1

Jiří Zdeněk OSVČ, věk: 57 let

2

Pavla Němcová administrativní pracovnice, věk: 35 let

3

Martin Zdeněk řidič, věk: 38 let

4

Tomáš Cichra kuchař, věk: 35 let

5

Karel Zahradník dělník, věk: 59 let

6

Eva Němcová všeobecná zdravotní sestra, věk: 35 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Hadravova Rosička sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hadravova Rosička a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.