Výsledky komunálních voleb 2014: Žeretice

100 % okrsků sečteno
50.96 % volební účast
100 %

SNK Žeretice

SNK Žeretice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Žeretice (celkem 7 zastupitelů)

SNK Žeretice (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Miloš Laloušek

pořadí na kandidátce: 5

16.1 % (88 hlasů)

2

Marek Pacák

pořadí na kandidátce: 4

15.7 % (86 hlasů)

3

Josef Vyčítal

pořadí na kandidátce: 6

13.7 % (75 hlasů)

4

Luboš Zmátlík

pořadí na kandidátce: 1

9.3 % (51 hlasů)

5

Oldřich Kropáček

pořadí na kandidátce: 2

13.5 % (74 hlasů)

6

Roman Palička

pořadí na kandidátce: 3

9.7 % (53 hlasů)

7

Milan Zemánek

pořadí na kandidátce: 7

12.1 % (66 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Žeretice

SNK Žeretice

1

Luboš Zmátlík montér, věk: 60 let

2

Oldřich Kropáček důchodce, věk: 69 let

3

Roman Palička hasič, věk: 36 let

4

Marek Pacák elektrotechnik, věk: 33 let

5

Miloš Laloušek konstruktér, věk: 38 let

6

Josef Vyčítal strojní mechanik, věk: 46 let

7

Milan Zemánek řidič, věk: 55 let

8

Renata Fantová účetní, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

PŘEHLEDNĚ: Nejvíc peněz na kampaň zatím vybral Pavel. Přispěl mu i bratr jeho soka

Prezidentské volby budou v Česku za necelých šest týdnů a kandidáti se snaží sehnat peníze na svou kampaň. Nejvíc se zatím daří generálovi Petru Pavlovi, který vybral už přes 35 milionů korun. Přispěl mu dokonce i bratr neúspěšného kandidáta na Hrad Karla Janečka, upozornil deník Blesk. Kdo Pavlovi šlape na paty? Podívejte se na to nejdůležitější z transparentních účtů všech zaregistrovaných kandidátů.

Růžový svět, pusy na čelo a chyby nováčků. Co všechno ukazují videa kandidátů na Hrad

Zbývá necelých šest týdnů do prezidentských voleb a kandidáti postupně zveřejňují své volební klipy. Ve snaze zavděčit se voličům sází na líbivou rétorikou a zdůrazňují pozitivní notu pohyblivých obrázků. Ukazují svět v lepších barvách, ten jejich. Kandidáti lidem slibují, jak za jejich vlády na Hradě bude svět růžový a všichni se budou mít dobře. Protože přece „mají rádi lidi, chtějí moderní zemi a vrátit Česku řád a klid“.

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Žeretice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Žeretice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.