Výsledky komunálních voleb 2014: Vejvanovice

100 % okrsků sečteno
44.23 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ VEJVANOVICE

SDRUŽENÍ VEJVANOVICE

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BěstvinaBiskupiceBítovanyBojanovBor u SkutčeBořiceBousovBylanyČankoviceČeské LhoticeChrastChroustoviceChrudimCtětínDědováDolní BezděkovDřeniceDvakačoviceHamryHeřmanův MěstecHlinskoHlubokáHodonínHoletínHonbiceHorkaHorní BradloHošťaloviceHrochův TýnecHrouboviceJeníkovJenišoviceKameničkyKladnoKlešiceKněžiceKočíKostelec u Heřmanova MěstceKrásnéKřižanoviceKrounaLányLeštinkaLibkovLiboměřiceLicibořiceLipovecLoziceLukaviceLužeMíčov-SušiceMiřeticeMladoňoviceMorašiceMrákotínNabočanyNačešiceNasavrkyOrelOstrovOtradovPerálecPodhořany u RonovaPokřikovPrachovicePředhradíPřestavlkyProsečProsetínRabštejnská LhotaRanáŘestokyRonov nad DoubravouRosiceRozhoviceSečSkutečSlatiňanySmrčekSobětuchyStolanyStřemošiceStudniceSvídniceSvratouchTisovecTřemošniceTrhová KameniceTřibřichyTrojoviceTuněchodyÚherčiceÚhřeticeVápenný PodolVčelákovVejvanoviceVítanovVojtěchovVortováVrbatův KostelecVšeradovVysočinaVyžiceZaječiceZájezdecZderazŽlebské ChvaloviceŽumberk

Zvolení zastupitelé v obci Vejvanovice (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ VEJVANOVICE (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Kubeš

pořadí na kandidátce: 2

14.7 % (90 hlasů)

2

Marcela Durillová

pořadí na kandidátce: 5

13.4 % (82 hlasů)

3

Roman Kubík

pořadí na kandidátce: 1

13.1 % (80 hlasů)

4

Iveta Levinská

pořadí na kandidátce: 3

12.8 % (78 hlasů)

5

Tomáš Blažek

pořadí na kandidátce: 4

12.6 % (77 hlasů)

6

Jan Jetenský

pořadí na kandidátce: 6

11.5 % (70 hlasů)

7

Marcel Jindra

pořadí na kandidátce: 7

10.8 % (66 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vejvanovice

SDRUŽENÍ VEJVANOVICE

1

Roman Kubík opravář kolejových vozidel, věk: 47 let

2

Ladislav Kubeš opravář zem. strojů, věk: 49 let

3

Iveta Levinská asistentka prodeje, věk: 40 let

4

Tomáš Blažek strojař, věk: 34 let

5

Marcela Durillová prodavačka, věk: 44 let

6

Jan Jetenský ekolog, věk: 38 let

7

Marcel Jindra vrchní mistr SZ techniky, věk: 44 let

8

Imrich Szabó chemik operátor, věk: 40 let

9

Jaromír Kudrnáč obsluha NC, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

PŘEHLEDNĚ: Nejvíc peněz na kampaň zatím vybral Pavel. Přispěl mu i bratr jeho soka

Prezidentské volby budou v Česku za necelých šest týdnů a kandidáti se snaží sehnat peníze na svou kampaň. Nejvíc se zatím daří generálovi Petru Pavlovi, který vybral už přes 35 milionů korun. Přispěl mu dokonce i bratr neúspěšného kandidáta na Hrad Karla Janečka, upozornil deník Blesk. Kdo Pavlovi šlape na paty? Podívejte se na to nejdůležitější z transparentních účtů všech zaregistrovaných kandidátů.

Růžový svět, pusy na čelo a chyby nováčků. Co všechno ukazují videa kandidátů na Hrad

Zbývá necelých šest týdnů do prezidentských voleb a kandidáti postupně zveřejňují své volební klipy. Ve snaze zavděčit se voličům sází na líbivou rétorikou a zdůrazňují pozitivní notu pohyblivých obrázků. Ukazují svět v lepších barvách, ten jejich. Kandidáti lidem slibují, jak za jejich vlády na Hradě bude svět růžový a všichni se budou mít dobře. Protože přece „mají rádi lidi, chtějí moderní zemi a vrátit Česku řád a klid“.

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Vejvanovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vejvanovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.