Výsledky komunálních voleb 2014: Nevratice

100 % okrsků sečteno
71.43 % volební účast
58 %

Strana pro občany I

Strana pro občany I

58 %

23.3 %

Strana pro občany II

Strana pro občany II

23.3 %

18.7 %

Pro obec Nevratice

Pro obec Nevratice

18.7 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Nevratice (celkem 7 zastupitelů)

Strana pro občany I (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Alice Prchlíková

pořadí na kandidátce: 5

19.7 % (63 hlasů)

2

Ing. Jitka Koubková

pořadí na kandidátce: 1

19.1 % (61 hlasů)

3

Monika Brynychová

pořadí na kandidátce: 2

14.7 % (47 hlasů)

4

Jaroslav Novotný

pořadí na kandidátce: 3

17.6 % (56 hlasů)

Strana pro občany II (zisk 2 z 7 zastupitelů)

1

Lukáš Buben

pořadí na kandidátce: 1

53.1 % (68 hlasů)

2

Patrik Petráček

pořadí na kandidátce: 2

22.7 % (29 hlasů)

Pro obec Nevratice (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Jan Zápotocký, MSc.

pořadí na kandidátce: 2

33.0 % (34 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nevratice

Strana pro občany I

1

Ing. Jitka Koubková ekonomka, věk: 36 let

2

Monika Brynychová uklízečka, věk: 38 let

3

Jaroslav Novotný truhlář, věk: 54 let

4

Josef Tesař dělník, věk: 37 let

5

Alice Prchlíková vychovatelka ZŠ, věk: 38 let

6

Jana Kamenická asistentka pedagoga, věk: 44 let

Strana pro občany II

1

Lukáš Buben vedoucí konstrukčního oddělení, věk: 31 let

2

Patrik Petráček student, věk: 19 let

3

Jiří Volenec dělník, věk: 40 let

Pro obec Nevratice

1

Vratislav Válek důchodce, věk: 64 let

2

Ing. Jan Zápotocký, MSc. policista, věk: 38 let

3

Roman Imlauf dělník, věk: 40 let

4

Zdeněk Pětioký důchodce, věk: 73 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nevratice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nevratice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.