Výsledky komunálních voleb 2014: Hlincová Hora

100 % okrsků sečteno
36.77 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů pro Hlincovou Horu

Sdružení nezávislých kandidátů pro Hlincovou Horu

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Hlincová Hora (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů pro Hlincovou Horu (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Karel Fousek

pořadí na kandidátce: 1

15.7 % (95 hlasů)

2

Ing. Václav Hanus

pořadí na kandidátce: 2

14.0 % (85 hlasů)

3

Mgr. František Lemoch

pořadí na kandidátce: 3

13.7 % (83 hlasů)

4

Jaroslav Pacholík

pořadí na kandidátce: 4

14.7 % (89 hlasů)

5

RNDr. Josef Petrášek

pořadí na kandidátce: 5

14.2 % (86 hlasů)

6

Pavel Sova

pořadí na kandidátce: 6

13.4 % (81 hlasů)

7

Ing. Karel Strolený

pořadí na kandidátce: 7

14.4 % (87 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hlincová Hora

Sdružení nezávislých kandidátů pro Hlincovou Horu

1

Ing. Karel Fousek jednatel společnosti, věk: 54 let

2

Ing. Václav Hanus důchodce, věk: 61 let

3

Mgr. František Lemoch pracovník IT, věk: 40 let

4

Jaroslav Pacholík technik, věk: 50 let

5

RNDr. Josef Petrášek podnikatel, věk: 50 let

6

Pavel Sova ředitel společnosti, věk: 43 let

7

Ing. Karel Strolený podnikatel, věk: 59 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Hlincová Hora sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hlincová Hora a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.