Výsledky komunálních voleb 2014: Bystrá

100 % okrsků sečteno
74.16 % volební účast
57.6 %

ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ

ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ

57.6 %

42.5 %

OBČANÉ PRO OBEC

OBČANÉ PRO OBEC

42.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Bystrá (celkem 7 zastupitelů)

ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Kluch

pořadí na kandidátce: 2

24.2 % (59 hlasů)

2

Lenka Dománková

pořadí na kandidátce: 3

23.0 % (56 hlasů)

3

Roman Matějka

pořadí na kandidátce: 1

20.9 % (51 hlasů)

4

Jaroslav Matějka

pořadí na kandidátce: 4

18.0 % (44 hlasů)

OBČANÉ PRO OBEC (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Lucie Zíková

pořadí na kandidátce: 1

30.6 % (55 hlasů)

2

Josef Čech

pořadí na kandidátce: 3

17.8 % (32 hlasů)

3

Renata Lepešková

pořadí na kandidátce: 6

16.1 % (29 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Bystrá

ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ

1

Roman Matějka kuchař, věk: 36 let

2

Jiří Kluch řidič, strojník, věk: 36 let

3

Lenka Dománková sociální pracovnice, věk: 37 let

4

Jaroslav Matějka řidič, strojník, věk: 43 let

5

Šárka Čechová mateřská dovolená, věk: 29 let

6

Vlastislav Sochor OSVČ, věk: 38 let

OBČANÉ PRO OBEC

1

Lucie Zíková administrativní pracovnice, věk: 37 let

2

Eva Kluchová mateřská dovolená, věk: 29 let

3

Josef Čech OSVČ, věk: 51 let

4

Stanislav Kalenda zedník, řidič, věk: 39 let

5

Marie Kalendová mateřská dovolená, věk: 28 let

6

Renata Lepešková administrativní pracovnice, věk: 44 let

7

Petra Havlová poštovní úřednice, věk: 33 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Bystrá sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bystrá a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.