Výsledky komunálních voleb 2014: Hrušov

100 % okrsků sečteno
78.05 % volební účast
52.2 %

HRUŠOV BUDOUCNOST

HRUŠOV BUDOUCNOST

52.2 %

47.8 %

"Hrušov naše obec"

"Hrušov naše obec"

47.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Hrušov (celkem 7 zastupitelů)

HRUŠOV BUDOUCNOST (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

RNDr. Pavel Šíma

pořadí na kandidátce: 4

15.9 % (69 hlasů)

2

Bc. Stanislav Lepeška

pořadí na kandidátce: 1

13.6 % (59 hlasů)

3

Zuzana Vopravilová Hamplová, DiS.

pořadí na kandidátce: 2

15.2 % (66 hlasů)

4

Jiří Brádka

pořadí na kandidátce: 3

15.0 % (65 hlasů)

"Hrušov naše obec" (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Jana Pokorná

pořadí na kandidátce: 1

16.4 % (65 hlasů)

2

Martin Beran

pořadí na kandidátce: 7

14.4 % (57 hlasů)

3

Monika Vráblíková

pořadí na kandidátce: 6

13.1 % (52 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hrušov

HRUŠOV BUDOUCNOST

1

Bc. Stanislav Lepeška strážník městské policie, věk: 53 let

2

Zuzana Vopravilová Hamplová, DiS. na mateřské dovolené, věk: 33 let

3

Jiří Brádka živnostník, věk: 38 let

4

RNDr. Pavel Šíma důchodce, věk: 69 let

5

Vladimír Staněk jednatel, věk: 50 let

6

Anna Vališová, MBA IT specialista, věk: 31 let

7

Marie Jílková důchodce, věk: 61 let

"Hrušov naše obec"

1

Jana Pokorná starostka, věk: 60 let

2

Josef Soukup důchodce, věk: 64 let

3

Pavel Burian technik, věk: 45 let

4

Jaroslav Pitrmoc technik, věk: 53 let

5

Ing. Soňa Liszoková Štěrbová rodičovská dovolená, věk: 36 let

6

Monika Vráblíková asistentka, věk: 39 let

7

Martin Beran hasič, věk: 37 let

8

Petr Lála automechanik, věk: 33 let

9

Jan Fara operátor, věk: 30 let

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Hrušov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hrušov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.