Výsledky komunálních voleb 2014: Újezd pod Troskami

100 % okrsků sečteno
62.69 % volební účast
100 %

"NEZÁVISLÍ PRO OBEC"

"NEZÁVISLÍ PRO OBEC"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Újezd pod Troskami (celkem 7 zastupitelů)

"NEZÁVISLÍ PRO OBEC" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jan Švihel

pořadí na kandidátce: 4

13.9 % (125 hlasů)

2

Jiří Kubišta

pořadí na kandidátce: 1

13.6 % (122 hlasů)

3

Jiří Vymlátil

pořadí na kandidátce: 5

12.4 % (111 hlasů)

4

Eva Steinerová

pořadí na kandidátce: 2

11.1 % (100 hlasů)

5

Blanka Kopecká

pořadí na kandidátce: 3

11.7 % (105 hlasů)

6

Ing. Romana Steinerová

pořadí na kandidátce: 6

9.5 % (85 hlasů)

7

Veronika Lásková

pořadí na kandidátce: 7

9.8 % (88 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Újezd pod Troskami

"NEZÁVISLÍ PRO OBEC"

1

Jiří Kubišta důchodce, věk: 63 let

2

Eva Steinerová administrativní pracovnice - OSH Jičín, věk: 57 let

3

Blanka Kopecká dělnice, věk: 39 let

4

Jan Švihel referent, věk: 38 let

5

Jiří Vymlátil OSVČ, věk: 54 let

6

Ing. Romana Steinerová příslušník HZS ČR, věk: 31 let

7

Veronika Lásková v domácnosti, věk: 29 let

8

Josef Votrubec důchodce, věk: 64 let

9

Vladimír Janoušek technik - vedoucí výroby, věk: 46 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Újezd pod Troskami sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Újezd pod Troskami a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.