Výsledky komunálních voleb 2014: Nová Ves

100 % okrsků sečteno
59.77 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ NOVÁ VES

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ NOVÁ VES

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Nová Ves (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ NOVÁ VES (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Hromek

pořadí na kandidátce: 1

14.0 % (46 hlasů)

2

Jaroslav Kramer

pořadí na kandidátce: 2

14.0 % (46 hlasů)

3

Josef Petr

pořadí na kandidátce: 4

14.0 % (46 hlasů)

4

Jaroslava Hubačová

pořadí na kandidátce: 6

14.0 % (46 hlasů)

5

Jana Rychtářová

pořadí na kandidátce: 5

13.1 % (43 hlasů)

6

Jiří Mudra

pořadí na kandidátce: 3

12.2 % (40 hlasů)

7

František Urbánek

pořadí na kandidátce: 7

10.0 % (33 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nová Ves

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ NOVÁ VES

1

Pavel Hromek úředník, věk: 48 let

2

Jaroslav Kramer důchodce, věk: 64 let

3

Jiří Mudra důchodce, věk: 72 let

4

Josef Petr mistr odborného výcviku, věk: 48 let

5

Jana Rychtářová důchodkyně, věk: 63 let

6

Jaroslava Hubačová OSVČ, věk: 52 let

7

František Urbánek podnikatel, věk: 45 let

8

Dana Voldřichová zdravotní sestra, věk: 51 let

9

Kateřina Švehlová mateřská dovolená, věk: 35 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nová Ves sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nová Ves a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.