
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Pád, náraz do zátaras, rozpaky i triumf. Roboti poprvé závodili při půlmaratonu s lidmi
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
NEZÁVISLÍ
63,02 %
NEZÁVISLÍ
63,02 %
Za tradiční Zákolany
36,98 %
Za tradiční Zákolany
36,98 %
1
PhDr. Lucie WITTLICHOVÁ
pořadí na kandidátce: 1
13,32 % (168 hlasů)
2
Jan KOLENČÍK
pořadí na kandidátce: 3
12,29 % (155 hlasů)
3
Ing. Vladimír DOBEŠ, M.Sc.
pořadí na kandidátce: 2
10,38 % (131 hlasů)
4
Ing. Eduard REJFÍŘ
pořadí na kandidátce: 4
9,83 % (124 hlasů)
5
Ing. Michal NOSEK
pořadí na kandidátce: 5
10,38 % (131 hlasů)
6
Mgr. Pavlína URBANOVÁ
pořadí na kandidátce: 6
11,02 % (139 hlasů)
1
Jakub NOSEK
pořadí na kandidátce: 3
14,05 % (104 hlasů)
2
Jiří ŠUP
pořadí na kandidátce: 1
10,81 % (80 hlasů)
3
Bc. Petr BLÁHA
pořadí na kandidátce: 2
12,16 % (90 hlasů)
1
PhDr. Lucie WITTLICHOVÁ starostka, věk: 48 let
2
Ing. Vladimír DOBEŠ, M.Sc. poradce pro životní prostředí, věk: 52 let
3
Jan KOLENČÍK podnikatel, věk: 40 let
4
Ing. Eduard REJFÍŘ ředitel firmy, věk: 64 let
5
Ing. Michal NOSEK investiční manažer, věk: 51 let
6
Mgr. Pavlína URBANOVÁ učitelka v ZŠ Zákolany, překladatelka, věk: 49 let
7
Prof. RNDr. Jan ŽĎÁREK, DrSc. vědecký pracovník, věk: 76 let
8
Vladimíra JAROŠOVÁ poštovní doručovatelka, věk: 44 let
9
Pavel CHALOUPKA podnikatel, věk: 35 let
1
Jiří ŠUP živnostník, věk: 53 let
2
Bc. Petr BLÁHA živnostník, věk: 39 let
3
Jakub NOSEK soukromý zemědělec, věk: 30 let
4
Ing. Jiří MAIRICH ekonom, OSVČ, věk: 66 let
5
Mgr. Martin HIML finanční analytik, OSVČ, věk: 42 let
6
Mgr. Sandra BEJŠÁKOVÁ novinářka, věk: 27 let
7
Jiřina KŘÍŽOVÁ účetní, věk: 56 let
8
MUDr. Petr NEKVINDA lékař, věk: 43 let
9
Zdeněk HEJNÝ technik kontroly, věk: 61 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living