Výsledky komunálních voleb 2014: Husí Lhota

100 % okrsků sečteno
64.34 % volební účast
100 %

SNK Husí Lhota

SNK Husí Lhota

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Husí Lhota (celkem 7 zastupitelů)

SNK Husí Lhota (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jitka Jarošová

pořadí na kandidátce: 4

14.7 % (78 hlasů)

2

Václav Hendrych

pořadí na kandidátce: 2

13.9 % (74 hlasů)

3

Zdeněk Šrajer

pořadí na kandidátce: 1

13.2 % (70 hlasů)

4

Václav Tichý

pořadí na kandidátce: 3

12.4 % (66 hlasů)

5

Luboš Výtvar

pořadí na kandidátce: 5

11.5 % (61 hlasů)

6

Martin Kaska

pořadí na kandidátce: 6

9.2 % (49 hlasů)

7

David Repš

pořadí na kandidátce: 7

11.7 % (62 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Husí Lhota

SNK Husí Lhota

1

Zdeněk Šrajer referent ŠKODA AUTO, a.s., věk: 60 let

2

Václav Hendrych technik ŠKODA AUTO, a.s., věk: 37 let

3

Václav Tichý opravář, věk: 56 let

4

Jitka Jarošová sociální pracovnice, věk: 52 let

5

Luboš Výtvar technik ŠKODA AUTO,a.s., věk: 39 let

6

Martin Kaska technik ŠKODA AUTO, a.s., věk: 35 let

7

David Repš servisní technik, věk: 34 let

8

Václav Štěpánek technik, věk: 59 let

9

Martin Kryštofek podnikatel, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Husí Lhota sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Husí Lhota a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.