Výsledky komunálních voleb 2014: Bílá Hlína

100 % okrsků sečteno
60.67 % volební účast
100 %

Česká strana sociálně demokratická

Česká strana sociálně demokratická

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Bílá Hlína (celkem 7 zastupitelů)

Česká strana sociálně demokratická (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Šárka Bencová

pořadí na kandidátce: 1

16.4 % (37 hlasů)

2

Jaroslav Kvapil

pořadí na kandidátce: 2

14.7 % (33 hlasů)

3

Jitka Matoušová

pořadí na kandidátce: 3

13.3 % (30 hlasů)

4

Miroslav Matula

pořadí na kandidátce: 4

15.6 % (35 hlasů)

5

Josef Richtr

pořadí na kandidátce: 5

12.9 % (29 hlasů)

6

Jitka Hatašová

pořadí na kandidátce: 6

12.4 % (28 hlasů)

7

Petr Javorek

pořadí na kandidátce: 7

14.7 % (33 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Bílá Hlína

Česká strana sociálně demokratická

1

Šárka Bencová asistentka, Škoda Auto a.s., věk: 44 let

2

Jaroslav Kvapil vlakvedoucí, ČD a.s., věk: 48 let

3

Jitka Matoušová dělnice, Behr MH, věk: 43 let

4

Miroslav Matula elektronik, Behr MH, věk: 31 let

5

Josef Richtr řidič, věk: 61 let

6

Jitka Hatašová referentka, Plzeňský prazdroj, věk: 33 let

7

Petr Javorek policista, Policie ČR, věk: 49 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Bílá Hlína sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bílá Hlína a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.