Výsledky komunálních voleb 2014: Svaté Pole

100 % okrsků sečteno
73.87 % volební účast
61.1 %

Sdružení nezávislých kandidátů I.

Sdružení nezávislých kandidátů I.

61.1 %

38.9 %

Sdružení nezávislých kandidátů II.

Sdružení nezávislých kandidátů II.

38.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Svaté Pole (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů I. (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Petr Kozohorský

pořadí na kandidátce: 4

19.6 % (193 hlasů)

2

Josef Šimonovský

pořadí na kandidátce: 1

19.4 % (191 hlasů)

3

Mgr. Martina Volfová

pořadí na kandidátce: 2

16.5 % (163 hlasů)

4

Josef Tesárek

pořadí na kandidátce: 3

14.8 % (146 hlasů)

Sdružení nezávislých kandidátů II. (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Šárka Kočová

pořadí na kandidátce: 1

22.6 % (142 hlasů)

2

Zdeněk Žaloudek

pořadí na kandidátce: 3

20.6 % (129 hlasů)

3

Josef Pecka

pořadí na kandidátce: 2

19.5 % (122 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Svaté Pole

Sdružení nezávislých kandidátů I.

1

Josef Šimonovský stavební technik, věk: 57 let

2

Mgr. Martina Volfová učitelka ZŠ, věk: 36 let

3

Josef Tesárek automechanik, věk: 53 let

4

Mgr. Petr Kozohorský fyzioterapeut, věk: 31 let

5

RNDr. Martina Kujanová, Ph.D. molekulární bioložka, věk: 34 let

6

Ing. Ondřej Kočí geodet, věk: 29 let

7

Bohuslav Hamet elektromontér, věk: 47 let

Sdružení nezávislých kandidátů II.

1

Šárka Kočová státní zaměstnanec, věk: 52 let

2

Josef Pecka automechanik, věk: 43 let

3

Zdeněk Žaloudek elektromechanik, věk: 59 let

4

Mgr. Zdeňka Pöschlová státní zaměstnanec, věk: 35 let

5

Bc. Michal Hoffman stavební technik, věk: 25 let

6

Mgr. Petr Šimonovský učitel, věk: 25 let

7

Milan Farář prodejce autodílů, věk: 41 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Svaté Pole sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Svaté Pole a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.