Výsledky komunálních voleb 2014: Hvozdec

100 % okrsků sečteno
90.32 % volební účast
55.9 %

Sdružení nezávislých kandidátů "HVOZDEC - BOZÍZOV"

Sdružení nezávislých kandidátů "HVOZDEC - BOZÍZOV"

55.9 %

44.1 %

Sdružení nezávislých kandidátů Náš Hvozdec

Sdružení nezávislých kandidátů Náš Hvozdec

44.1 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Hvozdec (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů "HVOZDEC - BOZÍZOV" (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Michal Šimeček

pořadí na kandidátce: 5

15.7 % (51 hlasů)

2

František Svátek

pořadí na kandidátce: 1

15.4 % (50 hlasů)

3

Václav Hořejší

pořadí na kandidátce: 2

13.3 % (43 hlasů)

4

Miroslav Sládek

pořadí na kandidátce: 3

13.9 % (45 hlasů)

Sdružení nezávislých kandidátů Náš Hvozdec (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Milan Dušek

pořadí na kandidátce: 5

15.6 % (40 hlasů)

2

Marcela Vaňatová

pořadí na kandidátce: 3

15.2 % (39 hlasů)

3

Martin Vaněček

pořadí na kandidátce: 2

14.1 % (36 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hvozdec

Sdružení nezávislých kandidátů "HVOZDEC - BOZÍZOV"

1

František Svátek státní zaměstnanec, věk: 35 let

2

Václav Hořejší řidič, věk: 42 let

3

Miroslav Sládek automechanik, věk: 40 let

4

Jan Kavka rozpočtář, přípravář, věk: 27 let

5

Michal Šimeček manažer, věk: 32 let

6

Lucie Hvězdová pečovatelka, věk: 19 let

7

Andrea Kabuďová skladník, věk: 38 let

Sdružení nezávislých kandidátů Náš Hvozdec

1

Jindřich Vaňata důchodce, věk: 70 let

2

Martin Vaněček živnostník, věk: 37 let

3

Marcela Vaňatová v domácnosti, věk: 41 let

4

Josef Sojka řidič, věk: 47 let

5

Milan Dušek truhlář, věk: 50 let

6

Pavla Mlsnová zaměstnanec ostrahy, věk: 49 let

7

Robert Matiáš podnikatel, věk: 43 let

8

Jan Vaňata živnostník, věk: 45 let

9

Jana Česáková dispečer, věk: 27 let

Nejnovější příspěvky k tématu

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Hvozdec sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hvozdec a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.