Výsledky komunálních voleb 2014: Popůvky

100 % okrsků sečteno
27.82 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů obce Popůvky

Sdružení nezávislých kandidátů obce Popůvky

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Babice nad SvitavouBabice u RosicBělečBílovice nad SvitavouBiskoupkyBlažoviceBlučinaBoračBorovníkBraníškovBranišoviceBratčiceBřezinaBrumovBukoviceČebínČernvírČeskáChudčiceČučiceCvrčoviceDeblínDolní KouniceDolní LoučkyDomašovDoubravníkDrahonínDrásovHajanyHerolticeHlínaHluboké DvoryHolasiceHorní LoučkyHostěniceHradčanyHrušovany u BrnaHvozdecIvaňIvančiceJavůrekJinačoviceJiříkoviceKalyKaniceKatovKetkoviceKobylniceKovaloviceKratochvilkaKřižínkovKupařoviceKuřimKuřimská Nová VesKuřimské JestřabíLažánkyLedceLelekoviceLesní HlubokéLitostrovLoděniceLomniceLomničkaLubnéLukovanyMalešoviceMalhostoviceMaršovMedlovMělčanyMěnínModřiceMokrá-HorákovMoravanyMoravské BrániceMoravské KníniceMoutniceNebovidyNedvědiceNelepeč-ŽernůvkaNěmčičkyNesloviceNesvačilkaNíhovNosislavNová VesNové BrániceOchoz u BrnaOchoz u TišnovaOdroviceOlšíOmiceOpatoviceOřechovOsikyOslavanyOstopoviceOstrovačiceOtmarovPasohlávkyPernštejnské JestřabíPodolíPohořelicePonětovicePopovicePopůvkyPozořicePracePravlovPředklášteříPřibicePříbram na MoravěPřibyslavicePřísnoticePršticeRadosticeRajhradRajhradiceRašovRebešoviceŘíčanyŘíčkyŘícmaniceŘikonínRohozecRojetínRosiceRozdrojoviceRudkaSenoradySenticeŠerkoviceSilůvkySiviceSkaličkaSkryjeŠlapaniceSobotoviceSokolniceStanovištěŠtěpánoviceStřeliceStrhařeŠumiceSvatoslavSynalovSyroviceTelniceTěšanyTetčiceTišnovTišnovská Nová VesTrboušanyTroskotoviceTroubskoTvarožnáÚjezd u BrnaÚjezd u RosicÚjezd u TišnovaUnínUnkoviceÚsušíVelaticeVeverská BítýškaVeverské KníniceViničné ŠumiceVlasaticeVohančiceVojkoviceVranovVranoviceVratislávkaVšechoviceVysoké PopoviceŽabčiceZakřanyZálesná ZhořZastávkaŽatčanyZbraslavZbýšovŽďárecŽelešiceŽeleznéZhořŽidlochovice

Zvolení zastupitelé v obci Popůvky (celkem 15 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů obce Popůvky (zisk 15 z 15 zastupitelů)

1

Miluše Červená

pořadí na kandidátce: 1

8.1 % (229 hlasů)

2

Mgr. Arnošt Bár

pořadí na kandidátce: 2

7.2 % (204 hlasů)

3

Zdeňka Debefová

pořadí na kandidátce: 3

6.6 % (187 hlasů)

4

Michal Pazourek

pořadí na kandidátce: 4

6.8 % (194 hlasů)

5

Ing. Šárka Černá

pořadí na kandidátce: 5

6.6 % (188 hlasů)

6

doc. Ing. Libor Pantělejev, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 6

6.6 % (189 hlasů)

7

Alena Cardová

pořadí na kandidátce: 7

6.6 % (188 hlasů)

8

Ivana Fretzerová

pořadí na kandidátce: 8

6.5 % (185 hlasů)

9

Pavel Carda

pořadí na kandidátce: 9

6.4 % (182 hlasů)

10

Zdeňka Pevná

pořadí na kandidátce: 10

6.4 % (182 hlasů)

11

Ing. Kateřina Sedláková

pořadí na kandidátce: 11

6.6 % (187 hlasů)

12

Milan Stejskal

pořadí na kandidátce: 12

6.4 % (181 hlasů)

13

Ing. Vratislav Staněk

pořadí na kandidátce: 13

6.5 % (184 hlasů)

14

Jiří Vlk

pořadí na kandidátce: 14

6.3 % (180 hlasů)

15

Jiří Buček

pořadí na kandidátce: 15

6.5 % (184 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Popůvky

Sdružení nezávislých kandidátů obce Popůvky

1

Miluše Červená starostka, věk: 52 let

2

Mgr. Arnošt Bár středoškolský učitel, věk: 49 let

3

Zdeňka Debefová referentka, věk: 49 let

4

Michal Pazourek bankovní úředník, věk: 37 let

5

Ing. Šárka Černá ekonom, věk: 39 let

6

doc. Ing. Libor Pantělejev, Ph.D. vysokoškolský učitel, věk: 40 let

7

Alena Cardová živnostník, věk: 60 let

8

Ivana Fretzerová laborantka, věk: 46 let

9

Pavel Carda živnostník, věk: 38 let

10

Zdeňka Pevná důchodce, věk: 66 let

11

Ing. Kateřina Sedláková ekonomka, věk: 33 let

12

Milan Stejskal dispečer E.on, věk: 42 let

13

Ing. Vratislav Staněk ředitel závodu, věk: 37 let

14

Jiří Vlk živnostník, věk: 50 let

15

Jiří Buček živnostník, věk: 33 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Popůvky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Popůvky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.