Výsledky komunálních voleb 2014: Vidlatá Seč

100 % okrsků sečteno
72.65 % volební účast
63.7 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

63.7 %

36.3 %

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

36.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Vidlatá Seč (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 5 z 7 zastupitelů)

1

Luboš Herold

pořadí na kandidátce: 1

20.9 % (142 hlasů)

2

Jaroslav Renza

pořadí na kandidátce: 3

18.3 % (124 hlasů)

3

Jaromír Doležal

pořadí na kandidátce: 5

15.9 % (108 hlasů)

4

Oldřich Kuta

pořadí na kandidátce: 2

10.8 % (73 hlasů)

5

Marek Kuta

pořadí na kandidátce: 4

13.1 % (89 hlasů)

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (zisk 2 z 7 zastupitelů)

1

Josef Nádvorník

pořadí na kandidátce: 1

24.4 % (94 hlasů)

2

Jiří Renza

pořadí na kandidátce: 2

24.6 % (95 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vidlatá Seč

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Luboš Herold OSVČ, věk: 49 let

2

Oldřich Kuta pracovník v živočišné výrobě, věk: 60 let

3

Jaroslav Renza stavbyvedoucí, věk: 54 let

4

Marek Kuta kuchař, věk: 33 let

5

Jaromír Doležal instalatér, věk: 33 let

6

Jaroslav Vomočil svářeč, věk: 27 let

7

Petr Famfulík automechanik, věk: 25 let

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1

Josef Nádvorník podnikatel, věk: 48 let

2

Jiří Renza OSVČ, věk: 51 let

3

Martin Kábrt obchodní referent, věk: 34 let

4

Věra Rejsová učitelka ZŠ, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Vidlatá Seč sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vidlatá Seč a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.