Výsledky komunálních voleb 2014: Vrážné

100 % okrsků sečteno
76.36 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Vrážné

Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Vrážné

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Vrážné (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Vrážné (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Karel Navrátil

pořadí na kandidátce: 5

15.4 % (36 hlasů)

2

Patrick Jirgl

pořadí na kandidátce: 6

15.0 % (35 hlasů)

3

Věra Němcová

pořadí na kandidátce: 7

14.1 % (33 hlasů)

4

Libor Goš

pořadí na kandidátce: 3

13.7 % (32 hlasů)

5

Jana Němcová

pořadí na kandidátce: 1

11.1 % (26 hlasů)

6

Jan Němec

pořadí na kandidátce: 2

9.4 % (22 hlasů)

7

Pavel Zbořil

pořadí na kandidátce: 4

13.2 % (31 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vrážné

Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Vrážné

1

Jana Němcová Ekonomka, věk: 54 let

2

Jan Němec Důchodce, věk: 62 let

3

Libor Goš Truhlář, věk: 50 let

4

Pavel Zbořil Důchodce, věk: 69 let

5

Karel Navrátil Důchodce, věk: 63 let

6

Patrick Jirgl Obchodní zástupce, věk: 43 let

7

Věra Němcová Dělnice, věk: 58 let

8

Karel Švec Důchodce, věk: 51 let

Nejnovější příspěvky k tématu

PŘEHLEDNĚ: Nejvíc peněz na kampaň zatím vybral Pavel. Přispěl mu i bratr jeho soka

Prezidentské volby budou v Česku za necelých šest týdnů a kandidáti se snaží sehnat peníze na svou kampaň. Nejvíc se zatím daří generálovi Petru Pavlovi, který vybral už přes 35 milionů korun. Přispěl mu dokonce i bratr neúspěšného kandidáta na Hrad Karla Janečka, upozornil deník Blesk. Kdo Pavlovi šlape na paty? Podívejte se na to nejdůležitější z transparentních účtů všech zaregistrovaných kandidátů.

Růžový svět, pusy na čelo a chyby nováčků. Co všechno ukazují videa kandidátů na Hrad

Zbývá necelých šest týdnů do prezidentských voleb a kandidáti postupně zveřejňují své volební klipy. Ve snaze zavděčit se voličům sází na líbivou rétorikou a zdůrazňují pozitivní notu pohyblivých obrázků. Ukazují svět v lepších barvách, ten jejich. Kandidáti lidem slibují, jak za jejich vlády na Hradě bude svět růžový a všichni se budou mít dobře. Protože přece „mají rádi lidi, chtějí moderní zemi a vrátit Česku řád a klid“.

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Vrážné sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vrážné a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.