
Začala předvolební mela. Bobošíková lže, parazitovala na Klausovi, rozčiluje se Macinka
Začala předvolební mela. Bobošíková lže, parazitovala na Klausovi, rozčiluje se Macinka
Upálil jste ji, trval na svém soud. Kalina nový proces nedostane, nepředložil k tomu důvod
Kolaps v přímém přenosu. Komentátorku v USA křísil televizní štáb, moderátor pokračoval
Čelnímu střetu unikl řidič jen o vlásek. U Zvolena se na něj vyřítilo auto, ukazují záběry
Američan přišel na prohlídku, lékař zůstal po rentgenu v šoku. Vzácnost, připustil
Začala předvolební mela. Bobošíková lže, parazitovala na Klausovi, rozčiluje se Macinka
Varovné signály trhu: Plynové zásobníky jsou prázdnější než loni. Vyplatí se zafixovat cenu?
Hra na strunu závisti. Vyžene ty nejlepší, varuje Křeček před daní pro vysokopříjmové
K setkání lídrů na Ukrajině se připojil telefonicky i Trump. Zelenskyj chce od pondělí příměří
Řezník Putin by se měl obávat režimu, který v Rusku stvořil, říká lotyšská ministryně
REPORTÁŽ: Ukrajinka se bojí o syny aneb Portréty zabitých vojáků na zdech paneláků
Sdružení nezávislých kandidátů Domašov
61,12 %
Sdružení nezávislých kandidátů Domašov
61,12 %
38,88 %
38,88 %
1
Věra Surovcová
pořadí na kandidátce: 5
12,36 % (233 hlasů)
2
Milan Tranda
pořadí na kandidátce: 7
11,67 % (220 hlasů)
3
Ing. Pavol Kučera
pořadí na kandidátce: 2
10,92 % (206 hlasů)
4
Ing. Zdeněk Pokorný
pořadí na kandidátce: 4
10,50 % (198 hlasů)
5
Tomáš Pitrocha
pořadí na kandidátce: 1
10,45 % (197 hlasů)
6
Lenka Školeková
pořadí na kandidátce: 3
6,25 % (118 hlasů)
7
Miroslav Blecha
pořadí na kandidátce: 6
9,92 % (187 hlasů)
1
Eliška Jankůjová
pořadí na kandidátce: 1
13,76 % (165 hlasů)
2
Eva Kadaňková
pořadí na kandidátce: 11
13,01 % (156 hlasů)
3
Mgr. Renata Dufková
pořadí na kandidátce: 6
10,25 % (123 hlasů)
4
Ing. Mgr. Radek Vala
pořadí na kandidátce: 2
7,83 % (94 hlasů)
1
Tomáš Pitrocha státní zaměstnanec, věk: 66 let
2
Ing. Pavol Kučera stavební inženýr, věk: 60 let
3
Lenka Školeková administrativní pracovník, věk: 43 let
4
Ing. Zdeněk Pokorný státní zaměstnanec, věk: 49 let
5
Věra Surovcová účetní, věk: 58 let
6
Miroslav Blecha dělník, věk: 54 let
7
Milan Tranda opravář - mechanik, věk: 35 let
8
Leoš Tranda podnikatel, věk: 51 let
9
Božena Rampulová důchodce, věk: 61 let
10
Oldřich Blecha obchodní zástupce, věk: 32 let
11
Jan Líbenský dělník, věk: 45 let
1
Eliška Jankůjová účetní, věk: 57 let
2
Ing. Mgr. Radek Vala živnostník, věk: 45 let
3
Ing. Jiří Prokeš, Ph.D. softwarový analytik, věk: 41 let
4
Jaroslava Plaisnerová žena v domácnosti, věk: 58 let
5
Libor Kuchyňka živnostník, věk: 50 let
6
Mgr. Renata Dufková poštovní doručovatelka, věk: 36 let
7
Robin Blažek traktorista, věk: 28 let
8
Lenka Oplatková referentka zahraničního obchodu, věk: 31 let
9
Ing. Jindřich Halabala programátor, věk: 56 let
10
Bc. Hana Hrbková mateřská dovolená, věk: 30 let
11
Eva Kadaňková dojička, věk: 49 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living