Výsledky komunálních voleb 2014: Horní Ves

100 % okrsků sečteno
63.01 % volební účast
66.4 %

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

66.4 %

33.6 %

SNK Evropští demokraté

SNK Evropští demokraté

33.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Horní Ves (celkem 7 zastupitelů)

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (zisk 5 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Bc. Petr Kapoun

pořadí na kandidátce: 1

18.9 % (125 hlasů)

2

Ing. Milan Makovička

pořadí na kandidátce: 2

13.8 % (91 hlasů)

3

Karel Mach

pořadí na kandidátce: 3

13.0 % (86 hlasů)

4

Mgr. Martina Vávrová

pořadí na kandidátce: 4

12.7 % (84 hlasů)

5

Aleš Parkan, DiS.

pořadí na kandidátce: 5

9.2 % (61 hlasů)

SNK Evropští demokraté (zisk 2 z 7 zastupitelů)

1

Vlastimil Lysý

pořadí na kandidátce: 1

21.3 % (71 hlasů)

2

Tomáš Sacha

pořadí na kandidátce: 3

16.8 % (56 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Horní Ves

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1

Ing. Bc. Petr Kapoun vedoucí zakázkové výroby, věk: 38 let

2

Ing. Milan Makovička OSVČ, věk: 61 let

3

Karel Mach agronom, věk: 34 let

4

Mgr. Martina Vávrová nezaměstnaná, věk: 31 let

5

Aleš Parkan, DiS. učitel, věk: 29 let

6

Božena Bradová důchodkyně, věk: 61 let

7

Libor Vacek řidič-mechanik, věk: 40 let

8

Zdeňka Kolářová mistrová, věk: 42 let

9

Aleš Hamrle OSVČ, věk: 39 let

SNK Evropští demokraté

1

Vlastimil Lysý MSZT, SŽDC Jihlava, věk: 57 let

2

Pavel Hečska seřizovač v IBK, věk: 45 let

3

Tomáš Sacha vlakvedoucí ČD Cargo, věk: 44 let

4

Ladislav Maryška OSVČ, věk: 35 let

5

Petr Makovička skladník, věk: 34 let

6

Miroslav Lisa důchodce, věk: 61 let

7

František Parkán důchodce, věk: 63 let

8

Martin Varodi OSVČ, věk: 38 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Horní Ves sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Horní Ves a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.