
Pohřeb zpěváka Josefa Zímy se uskuteční až po příchodu jara. Rodina vysvětlila načasování
Pohřeb zpěváka Josefa Zímy se uskuteční až po příchodu jara. Rodina vysvětlila načasování
Poláci uvádí ceny i v korunách, čelí náporu zahrádkářů. Češi za pytel hlíny ušetří až 50 korun
Letní tábory letos rodiče začali řešit dříve než jindy. Vhodných míst ubývá, říká expert
Letní tábory letos rodiče začali řešit dříve než jindy. Vhodných míst ubývá, říká expert
Těžce opilá žena se s miminkem potácela po Stodůlkách. Strážníci ji zadrželi uprostřed noci
Velká evakuace v Brně: Hrozil pád stavebního jeřábu, desítky lidí musely opustit domovy
PŘEHLEDNĚ: Co přiměje Putina k zastavení palby? Ve hře je víc než jen územní nároky
PŘEHLEDNĚ: Co přiměje Putina k zastavení palby? Ve hře je víc než jen územní nároky
Momenty války: Cibulka s kyvadlem jako vizionář a vynalézavý Rus, kterého zachránila lopatka
Starmer: Koalice ochotných pomůže Ukrajině zajistit trvalý mír. Na Putina musíme tlačit
Češi prodělávají na smrskflaci i „nafouknutých“ obalech. Na jaké triky dávat pozor?
Energošmejdi přišli s novým trikem. Podvedení přicházejí o peníze i o přeplatky
Levnější energie i přes zvýšení poplatků za distribuci? Víme, jak na to
Obrana nejsou jen tanky. V rámci rozpočtu strašně moc peněz prožereme, varuje ministr Vlček
Nejhorší investice života? Použité elektromobily rychle ztrácejí cenu. Expert vysvětluje proč
Trumpovo šermování se cly vyhání Kanaďany z Ameriky. Začínají pokukovat po členství v EU
ZMĚNA PRO VÝŠOVICE
56,53 %
ZMĚNA PRO VÝŠOVICE
56,53 %
43,47 %
43,47 %
1
Mgr. Veronika Syslová
pořadí na kandidátce: 4
15,46 % (170 hlasů)
2
Mgr. Jakub Haluza
pořadí na kandidátce: 1
14,92 % (164 hlasů)
3
Pavel Koukal
pořadí na kandidátce: 3
14,83 % (163 hlasů)
4
Jaroslav Zatloukal
pořadí na kandidátce: 2
14,64 % (161 hlasů)
1
Ing. Leo Štěpánek
pořadí na kandidátce: 1
16,56 % (140 hlasů)
2
Hana Šťávová
pořadí na kandidátce: 3
15,50 % (131 hlasů)
3
Martin Páleník
pořadí na kandidátce: 5
14,31 % (121 hlasů)
1
Mgr. Jakub Haluza středoškolský učitel, věk: 29 let
2
Jaroslav Zatloukal podnikatel, věk: 31 let
3
Pavel Koukal mistr výrobní údržby, věk: 49 let
4
Mgr. Veronika Syslová památkář, věk: 37 let
5
Robert Nehera OSVČ, věk: 42 let
6
Michal Dudík OSVČ, věk: 35 let
7
Michal Moural živnostník, věk: 40 let
8
MVDr. Radomír Mráček veterinární lékař, věk: 55 let
1
Ing. Leo Štěpánek předseda ZD Výšovice, věk: 52 let
2
Zdeněk Šestořád podnikatel, věk: 51 let
3
Hana Šťávová důchodkyně, věk: 60 let
4
Petr Doseděl podnikatel, věk: 49 let
5
Martin Páleník podnikatel, věk: 37 let
6
Ing. Petr Danko obchodní zástupce, věk: 44 let
7
Michal Slavíček obchodní zástupce, věk: 39 let
8
Ladislav Okleštěk starosta obce, poslanec, věk: 53 let
Gróňané odvolili v předčasných parlamentních volbách. Vyhrála je opozice. Nejsilnější stranou jsou nově Demokraté, kteří prosazují pomalejší cestu k nezávislosti ostrova. Zájem o volby tam vyšponoval i americký prezident Donald Trump, který opakovaně projevil úmysl získat Grónsko jako součást USA. Připojení k USA však Gróňané podle výsledku voleb odmítli.
Opoziční hnutí ANO rozjelo po Česku novou kampaň před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny. Na plakátech s fotografií ministerského předsedy Petra Fialy (ODS) visí velký nápis: „Nejhorší premiér na světě“ s dodatkem „Nezapomeňte“. Na dalších reklamách ANO například sděluje, že vláda zdražila i energie či posunula věk odchodu do důchodu. Vládní politici negativní kampaň opozičního hnutí odsuzují.
SPD nabízí svá místa na kandidátkách do sněmovních voleb hned několika neparlamentním subjektům. Mezi ně patří Svobodní, Trikolora, strana PRO i Přísaha, která po rozchodu s Motoristy hledá nového strategického partnera. „Jsme velmi žádaná nevěsta,“ komentoval pro CNN Prima NEWS senátor Robert Šlachta. Jeho hnutí nadále vyjednává i se sociálními demokraty. SPD se obává propadlých hlasů, proto se nyní snaží naplno využít své dominantní postavení v řadách protestních uskupení.
Úterní předčasné parlamentní volby v Grónsku, které je autonomní součástí Dánského království, vyhrála opoziční strana Demokraté (Demokraatit). Ta upřednostňuje pomalejší cestu k nezávislosti ostrova. Druhé skončilo další opoziční uskupení Naleraq, které chce získat nezávislost na Dánsku rychleji. Napsala to agentura Reuters po sečtení všech hlasů. Volby byly sledované především kvůli tomu, že americký prezident Donald Trump usiluje o připojení největšího ostrova na světě ke Spojeným státům.
Jan Lipavský může pomoci koalici Spolu k porážce, doufal jsem, že je ODS inteligentnější. V nedělní Partii na CNN Prima NEWS to řekl Miloš Zeman. Český exprezident tímto způsobem komentoval skutečnost, že současný ministr zahraničí bude ve sněmovních volbách kandidovat v Praze za ODS, a to na třetím místě kandidátky Spolu. Zeman si během vysílání rýpl také do šéfky Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09).
Volby do Sněmovny by s obrovským náskokem vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 35,6 procenta hlasů. Vyplývá to z výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu se 17,1 procenta. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje 10,9 procenta. Kromě čtvrté SPD a pátých Pirátů by se do dolní komory Parlamentu probojovalo ještě hnutí Stačilo!. Motoristé sobě se nacházejí pod pětiprocentní hranicí.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living