Výsledky komunálních voleb 2014: Košátky

100 % okrsků sečteno
62 % volební účast
100 %

Pro obec krásnější

Pro obec krásnější

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Košátky (celkem 7 zastupitelů)

Pro obec krásnější (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Jan Krulík

pořadí na kandidátce: 5

14.3 % (93 hlasů)

2

MUDr. Jitka Kuchařová

pořadí na kandidátce: 3

13.5 % (88 hlasů)

3

Leoš Jelínek

pořadí na kandidátce: 6

12.9 % (84 hlasů)

4

Mgr. Jitka Velichová

pořadí na kandidátce: 2

12.7 % (83 hlasů)

5

Pavel Kuchař

pořadí na kandidátce: 4

12.7 % (83 hlasů)

6

Jiří Vodička

pořadí na kandidátce: 1

12.6 % (82 hlasů)

7

Elen Chmelařová, DiS.

pořadí na kandidátce: 7

9.5 % (62 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Košátky

Pro obec krásnější

1

Jiří Vodička technik, věk: 53 let

2

Mgr. Jitka Velichová vrchní sestra, věk: 45 let

3

MUDr. Jitka Kuchařová lékařka, věk: 39 let

4

Pavel Kuchař OSVČ, věk: 37 let

5

Mgr. Jan Krulík fyzioterapeut, věk: 33 let

6

Leoš Jelínek důchodce, věk: 58 let

7

Elen Chmelařová, DiS. finanční hospodářka, věk: 40 let

8

Jaroslav Kamínek hasič, věk: 46 let

9

Zdeňka Vodičková důchodkyně, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Košátky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Košátky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.