Výsledky komunálních voleb 2014: Polesí

100 % okrsků sečteno
88.57 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů - Polesí I

Sdružení nezávislých kandidátů - Polesí I

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Polesí (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů - Polesí I (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

JUDr. Josef Vachek

pořadí na kandidátce: 1

18.8 % (53 hlasů)

2

Ing. Miroslav Hanzálek

pořadí na kandidátce: 2

18.8 % (53 hlasů)

3

Jiří Lisa

pořadí na kandidátce: 3

18.8 % (53 hlasů)

4

Martin Kott

pořadí na kandidátce: 6

18.4 % (52 hlasů)

5

Zdenka Hanzálková

pořadí na kandidátce: 4

9.9 % (28 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Polesí

Sdružení nezávislých kandidátů - Polesí I

1

JUDr. Josef Vachek soukr. podnikatel, věk: 61 let

2

Ing. Miroslav Hanzálek stavbyvedoucí, věk: 57 let

3

Jiří Lisa OSVČ, věk: 56 let

4

Zdenka Hanzálková důchodce, věk: 63 let

5

Pavel Šnita soukromý zemědělec, věk: 36 let

6

Martin Kott OSVČ, věk: 24 let

Nejnovější příspěvky k tématu

PŘEHLEDNĚ: Nejvíc peněz na kampaň zatím vybral Pavel. Přispěl mu i bratr jeho soka

Prezidentské volby budou v Česku za necelých šest týdnů a kandidáti se snaží sehnat peníze na svou kampaň. Nejvíc se zatím daří generálovi Petru Pavlovi, který vybral už přes 35 milionů korun. Přispěl mu dokonce i bratr neúspěšného kandidáta na Hrad Karla Janečka, upozornil deník Blesk. Kdo Pavlovi šlape na paty? Podívejte se na to nejdůležitější z transparentních účtů všech zaregistrovaných kandidátů.

Růžový svět, pusy na čelo a chyby nováčků. Co všechno ukazují videa kandidátů na Hrad

Zbývá necelých šest týdnů do prezidentských voleb a kandidáti postupně zveřejňují své volební klipy. Ve snaze zavděčit se voličům sází na líbivou rétorikou a zdůrazňují pozitivní notu pohyblivých obrázků. Ukazují svět v lepších barvách, ten jejich. Kandidáti lidem slibují, jak za jejich vlády na Hradě bude svět růžový a všichni se budou mít dobře. Protože přece „mají rádi lidi, chtějí moderní zemi a vrátit Česku řád a klid“.

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Polesí sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Polesí a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.