Výsledky komunálních voleb 2014: Nadryby

100 % okrsků sečteno
60 % volební účast
100 %

NADRYBÁCI

NADRYBÁCI

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Nadryby (celkem 7 zastupitelů)

NADRYBÁCI (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Ivana Korelusová

pořadí na kandidátce: 3

14.8 % (45 hlasů)

2

Ing. Václav Chudáček

pořadí na kandidátce: 1

13.8 % (42 hlasů)

3

Anna Baxová

pořadí na kandidátce: 2

13.8 % (42 hlasů)

4

Petr Šimice

pořadí na kandidátce: 4

13.5 % (41 hlasů)

5

Ing. Miroslav Schubert

pořadí na kandidátce: 5

12.2 % (37 hlasů)

6

Ing. Barbora Chudáčková

pořadí na kandidátce: 6

11.8 % (36 hlasů)

7

Bc. Veronika Korelusová

pořadí na kandidátce: 7

9.5 % (29 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nadryby

NADRYBÁCI

1

Ing. Václav Chudáček nezaměstnaný, věk: 57 let

2

Anna Baxová náměstek ředitele, věk: 65 let

3

Ing. Ivana Korelusová bioanalytik, věk: 53 let

4

Petr Šimice vedoucí autoservisu, věk: 38 let

5

Ing. Miroslav Schubert OSVČ, věk: 56 let

6

Ing. Barbora Chudáčková OSVČ, věk: 30 let

7

Bc. Veronika Korelusová asistentka ředitele, věk: 25 let

8

Jan Šulc důchodce, věk: 70 let

9

Jaroslav Bruj důchodce, věk: 62 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Okamura útočí na Babiše: Hlasoval pro migranty a povinné očkování, má rád Brusel

Hlasoval pro povinné očkování, přijímání migrantů z Afghánistánu a je proti referendu o vystoupení z Evropské unie. Šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS slovně zaútočil na svého kolegu z opozice a šéfa ANO Andreje Babiše. Snažil se ukázat, jaký je rozdíl mezi dvěma opozičními kandidáty na prezidenta – expremiérem na jedné straně a poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) na druhé.

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nadryby sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nadryby a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.