Výsledky komunálních voleb 2014: Vižina

100 % okrsků sečteno
61.76 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů obce Vižina

Sdružení nezávislých kandidátů obce Vižina

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Vižina (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů obce Vižina (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Pavel Průcha

pořadí na kandidátce: 1

19.5 % (106 hlasů)

2

Jiří Smetana

pořadí na kandidátce: 4

18.8 % (102 hlasů)

3

Anděla Smetanová

pořadí na kandidátce: 5

18.8 % (102 hlasů)

4

Jaroslava Štáralová

pořadí na kandidátce: 2

17.1 % (93 hlasů)

5

Alena Hrzalová

pořadí na kandidátce: 3

15.1 % (82 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vižina

Sdružení nezávislých kandidátů obce Vižina

1

Pavel Průcha podnikatel, věk: 54 let

2

Jaroslava Štáralová inv. důchodce, věk: 55 let

3

Alena Hrzalová učitelka mateřské školy, věk: 54 let

4

Jiří Smetana bezpečnostní technik, věk: 45 let

5

Anděla Smetanová účetní, věk: 43 let

6

Jaroslav Černý mechanik hudebních nástrojů, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Já a prezident? Slíbil jsem voličům, že budu premiérem. Nemíním nikam odcházet, říká Fiala

Voličům jsem slíbil, že budu po volbách premiérem. V této těžké době vůbec nemíním nikam odcházet, řekl předseda vlády Petr Fiala (ODS) v CNN Prima NEWS. Reagoval tím na kurzy sázkařských kanceláří, podle kterých je na šestém místě ve výčtu nejpopulárnějších prezidentských kandidátů. „Velice mě těšilo, že spousta lidí do mě v tomto směru vkládala nějakou důvěru. Jasně jsem ale od začátku říkal, že to nepřipadá v úvahu,“ prozradil Fiala v pořadu Co na to premiér.

Volit králíka v klobouku nebudeme. Schillerová prozradila, koho v boji o Hrad nepodpoří

Hnutí ANO stále vyčkává s oznámením, koho a zda vůbec někoho vyšle do prezidentské volby. Expremiér Andrej Babiš má své definitivní rozhodnutí představit 26. října. Mezi zvažovanými kandidáty figuruje i šéfka poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová. Ta v pořadu 360° na CNN Prima NEWS připomněla prezidenta Miloše Zemana i jeho předchůdce Václava Klause a Václava Havla. Označila je jako těžké váhové kategorie, které veřejnost znala z jejich dlouhodobého působení v politice. Hnutí ANO určitě nepodpoří králíka v klobouku, prohlásila exministryně financí.

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Vižina sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vižina a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.