Výsledky komunálních voleb 2014: Nová Buková

100 % okrsků sečteno
92.77 % volební účast
15.1 %

Pavel Tunkl

Pavel Tunkl

15.1 %

13.9 %

Martin Strnad

Martin Strnad

13.9 %

13.7 %

Pavel Kříž

Pavel Kříž

13.7 %

13.2 %

Lubomír Marták

Lubomír Marták

13.2 %

12.5 %

Jiří Doskočil

Jiří Doskočil

12.5 %

11.8 %

Markéta Doskočilová

Markéta Doskočilová

11.8 %

10.6 %

Jaroslav Zelenka

Jaroslav Zelenka

10.6 %

9.4 %

Václav Kos

Václav Kos

9.4 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Nová Buková (celkem 7 zastupitelů)

Pavel Tunkl (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Tunkl

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (63 hlasů)

Martin Strnad (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Martin Strnad

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (58 hlasů)

Pavel Kříž (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Kříž

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (57 hlasů)

Lubomír Marták (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Lubomír Marták

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (55 hlasů)

Jiří Doskočil (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Doskočil

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (52 hlasů)

Markéta Doskočilová (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Markéta Doskočilová

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (49 hlasů)

Jaroslav Zelenka (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jaroslav Zelenka

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (44 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nová Buková

Pavel Tunkl

1

Pavel Tunkl obchodní zástupce, věk: 25 let

Martin Strnad

1

Martin Strnad OSVČ, věk: 36 let

Pavel Kříž

1

Pavel Kříž truhlář, věk: 50 let

Lubomír Marták

1

Lubomír Marták OSVČ, věk: 39 let

Jiří Doskočil

1

Jiří Doskočil skladník, věk: 26 let

Markéta Doskočilová

1

Markéta Doskočilová osobní asistentka, věk: 27 let

Jaroslav Zelenka

1

Jaroslav Zelenka výpravčí, věk: 53 let

Václav Kos

1

Václav Kos OSVČ, věk: 58 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nová Buková sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nová Buková a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.