Výsledky komunálních voleb 2014: Strážiště

100 % okrsků sečteno
74.73 % volební účast
100 %

"7 pro Strážiště"

"7 pro Strážiště"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Strážiště (celkem 7 zastupitelů)

"7 pro Strážiště" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Josef Jindra Kabeš

pořadí na kandidátce: 1

14.9 % (56 hlasů)

2

Roman Rajtr

pořadí na kandidátce: 2

14.7 % (55 hlasů)

3

Luboš Štancík

pořadí na kandidátce: 4

12.5 % (47 hlasů)

4

Milan Štancík

pořadí na kandidátce: 3

9.6 % (36 hlasů)

5

Petr Hajzler

pořadí na kandidátce: 5

9.3 % (35 hlasů)

6

Jiří Kočí

pořadí na kandidátce: 6

11.5 % (43 hlasů)

7

Petr Kostka

pořadí na kandidátce: 7

9.1 % (34 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Strážiště

"7 pro Strážiště"

1

Josef Jindra Kabeš důchodce, věk: 66 let

2

Roman Rajtr OSVČ, věk: 35 let

3

Milan Štancík OSVČ, věk: 40 let

4

Luboš Štancík traktorista, věk: 53 let

5

Petr Hajzler OSVČ, věk: 59 let

6

Jiří Kočí důchodce, věk: 64 let

7

Petr Kostka hasič, věk: 36 let

8

Martin Rybář OSVČ, věk: 32 let

9

Jaroslav Pecina technik, věk: 46 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Strážiště sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Strážiště a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.