Výsledky komunálních voleb 2014: Doudleby

100 % okrsků sečteno
61.75 % volební účast
81.6 %

SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN

SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN

81.6 %

18.4 %

Strana svobodných občanů

Strana svobodných občanů

18.4 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Doudleby (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN (zisk 6 z 7 zastupitelů)

1

Zdeněk Šmíd

pořadí na kandidátce: 1

15.1 % (180 hlasů)

2

Miroslava Caplová

pořadí na kandidátce: 2

15.2 % (181 hlasů)

3

Kateřina Burdová

pořadí na kandidátce: 3

14.4 % (171 hlasů)

4

Marek Štěch

pořadí na kandidátce: 4

14.5 % (172 hlasů)

5

Václav Beran

pořadí na kandidátce: 5

14.6 % (174 hlasů)

6

Radek Turín

pořadí na kandidátce: 6

12.8 % (152 hlasů)

Strana svobodných občanů (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Ondřej Klor

pořadí na kandidátce: 1

23.4 % (63 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Doudleby

SDRUŽENÍ OBČANŮ DOUDLEB A STRAŇAN

1

Zdeněk Šmíd podnikatel, věk: 50 let

2

Miroslava Caplová porodní asistentka, věk: 41 let

3

Kateřina Burdová účetní, věk: 45 let

4

Marek Štěch probační úředník, věk: 35 let

5

Václav Beran vedoucí výroby, věk: 41 let

6

Radek Turín obchodní manažer, věk: 30 let

7

Vladimír Votřel projektový manažer, věk: 55 let

Strana svobodných občanů

1

Ing. Ondřej Klor zeměměřič, věk: 33 let

2

Jiří Šejhar technolog, věk: 32 let

3

Ludvík Nedorost truhlář, věk: 29 let

4

František Farka programátor, věk: 25 let

5

Jakub Špulka svářeč, věk: 27 let

6

Jiří Beneš prodavač, věk: 25 let

7

Petra Hadačová administrativní pracovnice, věk: 26 let

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Doudleby sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Doudleby a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.