
Pohřební služby burcují politiky: Úplně jste zaspali. Stát zjišťuje, kde jsou kremační pece
Pohřební služby burcují politiky: Úplně jste zaspali. Stát zjišťuje, kde jsou kremační pece
RADAR: Víkend bude zatažený, protrhá se až v závěru. Kam přinese tlaková níže déšť?
Komentátor Kaiser: Zpravodajství ČT je tendenční. Její práci supluje CNN Prima NEWS
Hrabošů polních na jaře ubylo. Zemědělci si však podle inspekce zatím oddechnout nemohou
Rozřezal ženino tělo a za její peníze si užíval luxus v Kalifornii. Po 20 letech dostal trest
Mohli jsme být přátelé, řekl zastřelený muž u soudu v USA vrahovi. Rodina využila AI
OBRAZEM: Musíme změnit režim, hřímali Okamura se spojenci. Do varu přivedli 4000 lidí
Varovné signály trhu: Plynové zásobníky jsou prázdnější než loni. Vyplatí se zafixovat cenu?
Hra na strunu závisti. Vyžene ty nejlepší, varuje Křeček před daní pro vysokopříjmové
REPORTÁŽ: Ukrajinka se bojí o syny aneb Portréty zabitých vojáků na zdech paneláků
Rozvoj Ohař
33,20 %
Rozvoj Ohař
33,20 %
Union Ohaře
27,86 %
Union Ohaře
27,86 %
POHODA (Práce-Odpovědnost-Humor-Ochota-Důvěra-Aktivita)
27,69 %
POHODA (Práce-Odpovědnost-Humor-Ochota-Důvěra-Aktivita)
27,69 %
SPOLEČNĚ PRO OHAŘE
11,26 %
SPOLEČNĚ PRO OHAŘE
11,26 %
1
Tomáš Suchánek
pořadí na kandidátce: 2
21,53 % (87 hlasů)
2
Mgr. Ivana Suchánková
pořadí na kandidátce: 1
19,30 % (78 hlasů)
1
Mgr. Petr Mazura
pořadí na kandidátce: 1
20,35 % (69 hlasů)
2
Radek Steklý
pořadí na kandidátce: 2
19,46 % (66 hlasů)
1
Ing. Viera Obešlová
pořadí na kandidátce: 1
20,17 % (68 hlasů)
2
Ing. František Obešlo
pořadí na kandidátce: 3
18,39 % (62 hlasů)
1
Václav Louman
pořadí na kandidátce: 1
32,84 % (45 hlasů)
1
Mgr. Ivana Suchánková tajemnice MěÚ, věk: 51 let
2
Tomáš Suchánek manažer, věk: 51 let
3
Vlastimil Vršťala elektromechanik, věk: 38 let
4
Ladislav Štěpánek soukromý podnikatel, věk: 34 let
5
David Suchý technik, věk: 34 let
6
Martin Kettner montážní pracovník, věk: 23 let
7
Libuše Kotrbová důchodkyně, věk: 65 let
8
Petr Březina pracovník pohřební služby, věk: 46 let
9
Květa Březinová administrativní pracovnice, věk: 44 let
1
Mgr. Petr Mazura středoškolský učitel, věk: 56 let
2
Radek Steklý policista, věk: 38 let
3
Mgr. Iva Mazurová středoškolská učitelka, věk: 54 let
4
Jaroslav Klička obchodní referent, věk: 35 let
5
František Dostál strojní zámečník, věk: 49 let
6
Martin Jaborský vedoucí logistiky, věk: 35 let
7
Josef Klimeš soukromý podnikatel, věk: 42 let
8
Josef Forejt dělník, věk: 50 let
9
Josef Tlučhoř technik, věk: 45 let
1
Ing. Viera Obešlová starostka, věk: 48 let
2
Otakar Pospíšil důchodce, věk: 64 let
3
Ing. František Obešlo středoškolský učitel, věk: 49 let
4
Ing. Tomáš Netík správce datových sítí, věk: 31 let
5
Kateřina Weisserová ošetřovatelka zvířat, věk: 36 let
6
David Prokůpek montér, věk: 34 let
7
Libor Suchánek podnikatel, věk: 32 let
8
Libuše Svobodová žena v domácnosti, věk: 50 let
9
Ing. Luboš Michálek metrolog, věk: 51 let
1
Václav Louman podnikatel, věk: 40 let
2
Petra Loumanová fyzioterapeutka, věk: 36 let
3
Josef Vávra zauhlovač, věk: 26 let
4
Martina Pižlová pracovník na úklid obce, věk: 38 let
5
Jaroslav Pižl řidič, věk: 41 let
6
Ilja Pospíšilová prodavačka, věk: 58 let
7
Zdeněk Svoboda pracovník na úklid obce, věk: 60 let
8
Jaroslav Havrda opravář zemědělských strojů, věk: 52 let
9
Josef Lhoták mistr na lince, věk: 49 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living