Výsledky komunálních voleb 2014: Střítež pod Křemešníkem

100 % okrsků sečteno
76.79 % volební účast
14.9 %

Jaroslav Palán

Jaroslav Palán

14.9 %

14.2 %

Robert Florian

Robert Florian

14.2 %

13.8 %

Jiří Burget

Jiří Burget

13.8 %

13.2 %

Miloslav Dolejší

Miloslav Dolejší

13.2 %

12.1 %

Josef Palán

Josef Palán

12.1 %

12.1 %

Jiří Dolejší

Jiří Dolejší

12.1 %

10.4 %

Pavel Martínek

Pavel Martínek

10.4 %

9.3 %

Lucie Ratajová

Lucie Ratajová

9.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Střítež pod Křemešníkem (celkem 7 zastupitelů)

Jaroslav Palán (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jaroslav Palán

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (43 hlasů)

Robert Florian (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Robert Florian

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (41 hlasů)

Jiří Burget (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Burget

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (40 hlasů)

Miloslav Dolejší (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Miloslav Dolejší

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (38 hlasů)

Josef Palán (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Josef Palán

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (35 hlasů)

Jiří Dolejší (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Dolejší

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (35 hlasů)

Pavel Martínek (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Martínek

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (30 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Střítež pod Křemešníkem

Jaroslav Palán

1

Jaroslav Palán dělník, věk: 32 let

Robert Florian

1

Robert Florian hasič, věk: 42 let

Jiří Burget

1

Jiří Burget dělník, věk: 34 let

Miloslav Dolejší

1

Miloslav Dolejší dělník, věk: 31 let

Josef Palán

1

Josef Palán řidič, věk: 43 let

Jiří Dolejší

1

Jiří Dolejší dělník, věk: 35 let

Pavel Martínek

1

Pavel Martínek řidič, věk: 40 let

Lucie Ratajová

1

Mgr. Lucie Ratajová učitelka, věk: 32 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Střítež pod Křemešníkem sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Střítež pod Křemešníkem a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.