Výsledky komunálních voleb 2014: Chrást

100 % okrsků sečteno
69.54 % volební účast
85.1 %

Chrást - trvalý rozvoj a zaměstnanost, SNK

Chrást - trvalý rozvoj a zaměstnanost, SNK

85.1 %

14.9 %

Mládí pro obce, SNK

Mládí pro obce, SNK

14.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Chrást (celkem 9 zastupitelů)

Chrást - trvalý rozvoj a zaměstnanost, SNK (zisk 8 z 9 zastupitelů)

1

Tomáš Čížek

pořadí na kandidátce: 1

11.8 % (102 hlasů)

2

Ing. Petr Chochola

pořadí na kandidátce: 2

11.7 % (101 hlasů)

3

Miroslav Kačena

pořadí na kandidátce: 3

11.8 % (102 hlasů)

4

Jaroslav Hošínský

pořadí na kandidátce: 4

11.4 % (98 hlasů)

5

Jaroslav Teska

pořadí na kandidátce: 5

10.8 % (93 hlasů)

6

Aleš Kuděj

pořadí na kandidátce: 6

10.5 % (90 hlasů)

7

Mgr. Ivana Kučerová

pořadí na kandidátce: 7

10.9 % (94 hlasů)

8

Václav Bartoš

pořadí na kandidátce: 8

10.9 % (94 hlasů)

Mládí pro obce, SNK (zisk 1 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Petr Chochola

pořadí na kandidátce: 2

19.9 % (30 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Chrást

Chrást - trvalý rozvoj a zaměstnanost, SNK

1

Tomáš Čížek starosta, věk: 57 let

2

Ing. Petr Chochola projektant, věk: 47 let

3

Miroslav Kačena technik, věk: 53 let

4

Jaroslav Hošínský řidič, věk: 50 let

5

Jaroslav Teska instalatér, věk: 64 let

6

Aleš Kuděj soukromý zemědělec, věk: 42 let

7

Mgr. Ivana Kučerová právník, věk: 61 let

8

Václav Bartoš soukromý podnikatel, věk: 42 let

9

Ing. Libor Svoboda IT specialista, věk: 56 let

Mládí pro obce, SNK

1

Ing. Jiří Ptáček obchodní zástupce, věk: 29 let

2

Ing. Petr Chochola stavbyvedoucí, věk: 27 let

3

Eva Žáčková lektor mimoškolní výchovy, věk: 25 let

4

Jaroslav Hošínský nábytkář, věk: 25 let

5

Dana Malá zdravotní sestra, věk: 28 let

6

Barbora Kučerová studentka, věk: 22 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Chrást sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Chrást a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.