Výsledky komunálních voleb 2014: Holovousy

100 % okrsků sečteno
66.67 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Holovousy

Sdružení nezávislých kandidátů Holovousy

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Holovousy (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Holovousy (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Stanislava Haunerová

pořadí na kandidátce: 3

18.1 % (33 hlasů)

2

Jaroslava Kroftová

pořadí na kandidátce: 4

15.9 % (29 hlasů)

3

Zbyněk Řenč

pořadí na kandidátce: 7

15.9 % (29 hlasů)

4

Stanislav Plaček

pořadí na kandidátce: 1

9.3 % (17 hlasů)

5

Václav Sinkule

pořadí na kandidátce: 2

11.5 % (21 hlasů)

6

Vladislav Hříbal

pořadí na kandidátce: 5

14.8 % (27 hlasů)

7

Vlastimil Šubrt

pořadí na kandidátce: 6

14.3 % (26 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Holovousy

Sdružení nezávislých kandidátů Holovousy

1

Stanislav Plaček důchodce, věk: 82 let

2

Václav Sinkule důchodce, věk: 66 let

3

Stanislava Haunerová důchodce, věk: 60 let

4

Jaroslava Kroftová manažer, věk: 52 let

5

Vladislav Hříbal podnikatel, věk: 50 let

6

Vlastimil Šubrt opravář strojů, věk: 45 let

7

Zbyněk Řenč podnikatel, věk: 37 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Okamura útočí na Babiše: Hlasoval pro migranty a povinné očkování, má rád Brusel

Hlasoval pro povinné očkování, přijímání migrantů z Afghánistánu a je proti referendu o vystoupení z Evropské unie. Šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS slovně zaútočil na svého kolegu z opozice a šéfa ANO Andreje Babiše. Snažil se ukázat, jaký je rozdíl mezi dvěma opozičními kandidáty na prezidenta – expremiérem na jedné straně a poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) na druhé.

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Holovousy sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Holovousy a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.