Výsledky komunálních voleb 2014: Pěčice

100 % okrsků sečteno
62.24 % volební účast
95.8 %

Nový směr

Nový směr

95.8 %

4.2 %

Luděk Čapek, nezávislý kandidát

Luděk Čapek, nezávislý kandidát

4.2 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Pěčice (celkem 7 zastupitelů)

Nový směr (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Lukáš Kováč

pořadí na kandidátce: 6

16.9 % (82 hlasů)

2

Iveta Barešová

pořadí na kandidátce: 1

15.7 % (76 hlasů)

3

Václava Štolcová

pořadí na kandidátce: 5

15.7 % (76 hlasů)

4

Václav Pešta

pořadí na kandidátce: 2

10.1 % (49 hlasů)

5

Kateřina Šedivá

pořadí na kandidátce: 3

13.4 % (65 hlasů)

6

Jana Truksová

pořadí na kandidátce: 4

13.2 % (64 hlasů)

7

Marie Pavlíková

pořadí na kandidátce: 7

14.9 % (72 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Pěčice

Nový směr

1

Iveta Barešová státní zaměstnanec, věk: 28 let

2

Václav Pešta směnový mistr, věk: 29 let

3

Kateřina Šedivá administrativní pracovnice, věk: 39 let

4

Jana Truksová webeditorka, věk: 39 let

5

Václava Štolcová učitelka, věk: 50 let

6

Lukáš Kováč specialista IT, věk: 34 let

7

Marie Pavlíková důchodkyně, věk: 63 let

Luděk Čapek, nezávislý kandidát

1

Luděk Čapek strojní zámečník, věk: 57 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Pěčice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Pěčice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.