Výsledky komunálních voleb 2014: Nová Telib

100 % okrsků sečteno
63.02 % volební účast
93 %

Naše obec, tady žijeme

Naše obec, tady žijeme

93 %

7 %

Miloslava Fikarová, nezávislý kandidát

Miloslava Fikarová, nezávislý kandidát

7 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Nová Telib (celkem 7 zastupitelů)

Naše obec, tady žijeme (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Václav Rybář

pořadí na kandidátce: 5

16.6 % (97 hlasů)

2

Ing. Jan Hájek

pořadí na kandidátce: 2

16.1 % (94 hlasů)

3

Jiří Vacek

pořadí na kandidátce: 3

16.1 % (94 hlasů)

4

Ing. Pavel Řezáč

pořadí na kandidátce: 1

15.9 % (93 hlasů)

5

Jiří Křovina

pořadí na kandidátce: 4

10.8 % (63 hlasů)

6

Jan Truneček

pořadí na kandidátce: 6

12.0 % (70 hlasů)

7

Jaroslav Dlouhý

pořadí na kandidátce: 7

12.5 % (73 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nová Telib

Naše obec, tady žijeme

1

Ing. Pavel Řezáč agronom, věk: 53 let

2

Ing. Jan Hájek finanční controller, věk: 36 let

3

Jiří Vacek koordinátor, věk: 40 let

4

Jiří Křovina OSVČ, věk: 50 let

5

Václav Rybář technik, věk: 42 let

6

Jan Truneček OSVČ, věk: 49 let

7

Jaroslav Dlouhý koordinátor, věk: 37 let

Miloslava Fikarová, nezávislý kandidát

1

Miloslava Fikarová starobní důchodce, věk: 65 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nová Telib sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nová Telib a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.