
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stojí
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stojí
Požár v Novém Městě nad Metují nevznikl náhodou, říkají místní. Roli měla sehrát svíčka
U Peček na Kolínsku srazil vlak člověka. Trať z Prahy do východních Čech stojí
Požár v Novém Městě nad Metují nevznikl náhodou, říkají místní. Roli měla sehrát svíčka
Král Karel III. byl hospitalizován. Důvodem mají být dočasné vedlejší účinky léčby rakoviny
Spojené státy se postavily proti Světové obchodní organizaci. Stoply finance na její provoz
Příměří v Černém moři? Rusko nemuselo činit výrazné ústupky, shodují se experti
Příměří v Černém moři? Rusko nemuselo činit výrazné ústupky, shodují se experti
Čas na fixaci? S výhodnými cenami elektřiny nebo plynu je konec, vrací se doba zdražování
Příliš drahá věrnost: Češi ze zvyku zůstávají u starého dodavatele energií, stojí je to tisíce
Moc složité: Češi jsou líní měnit dodavatele energií, přichází kvůli tomu o tisíce korun
Přepočítal se Trump? Výše cel mě překvapila, řekl Knotek. Pospíšil nastínil americký obrat
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
48,06 %
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
48,06 %
NEZÁVISLÍ I
27,28 %
NEZÁVISLÍ I
27,28 %
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
24,66 %
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
24,66 %
1
Marian Kutlák
pořadí na kandidátce: 1
18,23 % (97 hlasů)
2
Václav Tůma
pořadí na kandidátce: 2
15,78 % (84 hlasů)
3
Jaroslav Kunágl
pořadí na kandidátce: 4
13,90 % (74 hlasů)
1
Josef Bašta
pořadí na kandidátce: 1
25,49 % (77 hlasů)
2
Josef Příhoda
pořadí na kandidátce: 2
15,89 % (48 hlasů)
1
Mgr. Marie Poláková
pořadí na kandidátce: 1
20,87 % (57 hlasů)
2
Jaroslav Jaroš
pořadí na kandidátce: 2
18,68 % (51 hlasů)
1
Marian Kutlák zedník, věk: 42 let
2
Václav Tůma stavební truhlář, věk: 41 let
3
Ludmila Sýkorová ml. technik laboratoře, věk: 38 let
4
Jaroslav Kunágl zedník, věk: 42 let
5
Josef Nečas dělník, věk: 50 let
6
František Syrovátka zámečník, věk: 54 let
7
Jana Syrovátková dělnice, věk: 51 let
8
Jan Smolen technik, věk: 28 let
9
Jiřina Nečasová důchodkyně, věk: 69 let
1
Josef Bašta starosta obce, věk: 34 let
2
Josef Příhoda traktorista, věk: 40 let
3
Eliška Dvořáková v domácnosti, věk: 43 let
4
Jan Sýkora dělník, věk: 38 let
5
Monika Lavičková dělnice, věk: 25 let
6
Karel Vacula živnostník, věk: 30 let
7
Miroslav Lenz dělník ve výrobě, věk: 31 let
1
Mgr. Marie Poláková učitelka, věk: 56 let
2
Jaroslav Jaroš OSVČ, věk: 50 let
3
Josef Čurda opravář, věk: 53 let
4
Josef Malák opravář zemědělských strojů, věk: 56 let
5
Libor Pavlík dělník, věk: 42 let
6
Josef Smolen strojník, věk: 55 let
7
Petr Kalianko automechanik, věk: 40 let
8
Vojtěch Dobusch důchodce, věk: 67 let
9
Josef Lavička důchodce, věk: 69 let
Snížení volebního věku na 16 let by mohlo dopomoci tomu, aby se mladí lidé aktivněji zajímali o dění kolem sebe, řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová. Podle jejích slov je to pro její mládežnickou organizaci důležité téma, o kterém jednají také se stranou. Kašparová také nastínila, proč své politické směřování spojila právě se STAN.
Volební kampaň bude podle šéfredaktora webu Deník.to Marka Stoniše „škaredá a plná hysterie“. Ve vysílání CNN Prima NEWS také poznamenal, že se z předvolebního boje vytratí věcnost. Koalice Spolu podle něj v průzkumech narazila na svůj maximální strop, a to pod hranicí 20 procent. Komentátor Petr Fischer je přesvědčen, že premiér Petr Fiala (ODS) věří, že ve finiši získá koalice několik procent navíc.
Díky spojení s Tomiem Okamurou si zajistil jedinečnou šanci získat na podzim poslanecký mandát. Předseda PRO Jindřich Rajchl a jeho spolustraníci budou ve sněmovních volbách společně se zástupci Svobodných a Trikolory figurovat na kandidátkách SPD. Strana se tak definitivně odvrátila od části neparlamentní opozice, s níž vyjednávala v minulosti. Co stálo za skutečností, že se Rajchl nakonec nedomluvil s komunisty?
Experti na politický marketing se v reakcích na novou vizuální podobu kampaně koalice Spolu nedrží zkrátka. Politický marketér Oto Klempíř v pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že to v ODS i celé koalici vypadá jako ve „vybydleném cholerovém baráku“. Pozastavil se také nad úpravou fotografií. Politolog Lukáš Valeš míní, že politici na plakátech vypadají jako „figurky na orloji“.
Americký prezident Donald Trump v úterý podepsal výnos, který výrazně pozmění organizaci federálních voleb. Dokument zveřejněný na webu Bílého domu mimo jiné požaduje úřední doklad o občanství pro registraci voličů a hrozí právními kroky proti státům USA, které do sčítání zahrnou i hlasy dodané po volebním dni. Agentura AP očekává, že prezidentské nařízení soudně napadnou mnohé organizace hájící stávající podobu volebních práv.
Má jít o nové pojetí Petra Fialy (ODS), nasazuje se zelená, která z premiéra dělá politika s novým mírumilovným drivem. Zbarvení koalice Spolu do svítivě zelené zhodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS politolog Jan Kubáček. Podle marketingového experta Jakuba Horáka je krok koalice moderní a velmi odvážný.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living