Výsledky komunálních voleb 2014: Plužná

100 % okrsků sečteno
65.5 % volební účast
55.1 %

Nezávislí A

Nezávislí A

55.1 %

44.9 %

Nezávislí B

Nezávislí B

44.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Plužná (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí A (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Petr Umáčený

pořadí na kandidátce: 2

27.0 % (102 hlasů)

2

Jan Rejzek

pořadí na kandidátce: 1

22.2 % (84 hlasů)

3

Lubomír Blecha

pořadí na kandidátce: 3

18.3 % (69 hlasů)

4

Kamila Mensingerová

pořadí na kandidátce: 4

9.5 % (36 hlasů)

Nezávislí B (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Radek Hromčík

pořadí na kandidátce: 2

23.4 % (72 hlasů)

2

Kateřina Macounová

pořadí na kandidátce: 3

19.8 % (61 hlasů)

3

Ivan Hríb

pořadí na kandidátce: 1

15.6 % (48 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Plužná

Nezávislí A

1

Jan Rejzek hasič, věk: 43 let

2

Petr Umáčený automechanik, věk: 45 let

3

Lubomír Blecha dělník, věk: 43 let

4

Kamila Mensingerová průmyslový logistik, věk: 34 let

5

Martin Šimon soukromý podnikatel, věk: 45 let

6

Pavel Řezáč soukromý podnikatel, věk: 46 let

Nezávislí B

1

Ivan Hríb vývojový pracovník, věk: 46 let

2

Radek Hromčík referent, věk: 46 let

3

Kateřina Macounová administrativní pracovnice, věk: 35 let

4

Ing. Jiří Pešout manažer, věk: 52 let

5

Zdeněk Dlouhý konstruktér, věk: 34 let

6

Ing. Miloslav Mensinger koordinátor, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Plužná sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Plužná a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.