
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Pád, náraz do zátaras, rozpaky i triumf. Roboti poprvé závodili při půlmaratonu s lidmi
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
SDRUŽENÍ PRO MALÉ HOŠTICE
66,52 %
SDRUŽENÍ PRO MALÉ HOŠTICE
66,52 %
Sdružení pro změnu v Malých Hošticích
33,48 %
Sdružení pro změnu v Malých Hošticích
33,48 %
1
Mgr. Zdeněk Kravar, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 3
12,70 % (579 hlasů)
2
Mgr. Miroslava Konečná
pořadí na kandidátce: 1
11,52 % (525 hlasů)
3
Günter Hollesch
pořadí na kandidátce: 2
10,02 % (457 hlasů)
4
Karel Kopperberg
pořadí na kandidátce: 4
11,87 % (541 hlasů)
5
Pavel Věncek
pořadí na kandidátce: 5
12,13 % (553 hlasů)
6
Lukáš Vaněk
pořadí na kandidátce: 6
10,55 % (481 hlasů)
1
Mgr. Pavel Gazda
pořadí na kandidátce: 1
14,25 % (327 hlasů)
2
Mgr. Ing. Lenka Prokschová
pořadí na kandidátce: 2
13,42 % (308 hlasů)
3
Mgr. Pavel Hrda
pořadí na kandidátce: 8
12,68 % (291 hlasů)
1
Mgr. Miroslava Konečná vedoucí odboru školství, věk: 58 let
2
Günter Hollesch starobní důchodce, věk: 70 let
3
Mgr. Zdeněk Kravar, Ph.D. archivář, věk: 43 let
4
Karel Kopperberg vedoucí odboru domovní správy, věk: 49 let
5
Pavel Věncek zedník, věk: 46 let
6
Lukáš Vaněk manažer, věk: 42 let
7
Marie Vegelová ekonom, věk: 32 let
8
Bc. Rostislav Horníček obchodní zástupce, věk: 34 let
9
Ing. Josef Šafarčík obchodní zástupce, věk: 53 let
1
Mgr. Pavel Gazda programátor, věk: 52 let
2
Mgr. Ing. Lenka Prokschová státní zaměstnanec, věk: 43 let
3
Jarmila Malá státní zaměstnanec, věk: 53 let
4
Jiří Stiborský podnikatel, věk: 45 let
5
Marek Trčka podnikatel, věk: 48 let
6
Bronislava Falharová důchodce, věk: 61 let
7
Tomáš Rozsypal podnikatel, věk: 39 let
8
Mgr. Pavel Hrda právník, věk: 51 let
9
Petr Suchánek zedník, věk: 31 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living