Výsledky komunálních voleb 2014: Čakovičky

100 % okrsků sečteno
47.96 % volební účast
100 %

Občané Čakovičkám

Občané Čakovičkám

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Čakovičky (celkem 7 zastupitelů)

Občané Čakovičkám (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Jiří Studnička

pořadí na kandidátce: 3

15.1 % (102 hlasů)

2

Tomáš Kutěj

pořadí na kandidátce: 2

14.4 % (97 hlasů)

3

prof. Ing. Zbyšek Pavlík, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 1

13.6 % (92 hlasů)

4

Václav Landsinger

pořadí na kandidátce: 6

13.4 % (90 hlasů)

5

Eva Fořtová

pořadí na kandidátce: 4

13.1 % (88 hlasů)

6

Radek Bůbela

pořadí na kandidátce: 5

8.9 % (60 hlasů)

7

Karel Hoznour

pořadí na kandidátce: 7

9.8 % (66 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Čakovičky

Občané Čakovičkám

1

prof. Ing. Zbyšek Pavlík, Ph.D. vysokoškolský pedagog, věk: 38 let

2

Tomáš Kutěj IT konzultant, věk: 33 let

3

Ing. Jiří Studnička technik, věk: 58 let

4

Eva Fořtová státní zaměstnanec, věk: 54 let

5

Radek Bůbela OSVČ, věk: 46 let

6

Václav Landsinger technik, věk: 42 let

7

Karel Hoznour OSVČ, věk: 42 let

8

Václav Frič podnikatel, věk: 39 let

9

Jiří Mohyla důchodce, věk: 70 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvrat na čele prezidentského dostihu. Babiš opět přeskočil Pavla, Nerudová dotahuje

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal největší podporu předseda hnutí ANO Andrej Babiš, kterého by preferovalo 27 procent občanů. Následují generál Petr Pavel se ziskem 26,5 procenta hlasů a bývalá rektorka Danuše Nerudová s výsledkem 23,5 procenta. Ukázal to volební model společností Data Collect a Kantar CZ, jehož výsledky v neděli zveřejnila Česká televize (ČT). Další z kandidátů nepřekročili hranici šesti procent.

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Čakovičky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Čakovičky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.