Výsledky komunálních voleb 2014: Číčenice

100 % okrsků sečteno
47.23 % volební účast
100 %

Nezávislí Číčenice

Nezávislí Číčenice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Číčenice (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí Číčenice (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Renata Regálová

pořadí na kandidátce: 1

15.5 % (140 hlasů)

2

Dušan Vaněk

pořadí na kandidátce: 6

14.5 % (131 hlasů)

3

Mgr. Tomáš Koblenc

pořadí na kandidátce: 3

13.8 % (125 hlasů)

4

Daniel Veselý

pořadí na kandidátce: 2

13.7 % (124 hlasů)

5

MUDr. Petra Jarešová

pořadí na kandidátce: 4

10.9 % (98 hlasů)

6

Ing. Josef Trs

pořadí na kandidátce: 5

12.0 % (108 hlasů)

7

Lada Nohejlová

pořadí na kandidátce: 7

10.4 % (94 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Číčenice

Nezávislí Číčenice

1

Renata Regálová starostka obce, věk: 43 let

2

Daniel Veselý technik, věk: 39 let

3

Mgr. Tomáš Koblenc právník, věk: 33 let

4

MUDr. Petra Jarešová lékařka, věk: 46 let

5

Ing. Josef Trs důchodce, věk: 67 let

6

Dušan Vaněk technik, věk: 38 let

7

Lada Nohejlová finanční poradce, věk: 42 let

8

Karel Lachout důchodce, věk: 73 let

9

Blanka Hájková důchodkyně, věk: 76 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Číčenice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Číčenice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.