Výsledky komunálních voleb 2014: Paračov

100 % okrsků sečteno
67.07 % volební účast
100 %

Nezávislí

Nezávislí

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Paračov (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Petr Jana

pořadí na kandidátce: 1

19.5 % (39 hlasů)

2

Miloslav Bezpalec

pořadí na kandidátce: 2

11.5 % (23 hlasů)

3

Mgr. Blanka Hlávková

pořadí na kandidátce: 3

13.0 % (26 hlasů)

4

Ing. Petra Kulířová

pořadí na kandidátce: 4

15.0 % (30 hlasů)

5

Vojtěch Šindelář

pořadí na kandidátce: 5

14.0 % (28 hlasů)

6

Jiří Vachta

pořadí na kandidátce: 6

13.5 % (27 hlasů)

7

Jiří Tyšer

pořadí na kandidátce: 7

13.5 % (27 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Paračov

Nezávislí

1

Petr Jana státní zaměstnanec, věk: 48 let

2

Miloslav Bezpalec stavební technik, věk: 49 let

3

Mgr. Blanka Hlávková všeobecná sestra, věk: 28 let

4

Ing. Petra Kulířová pracovnice ve vědě a výzkumu, věk: 28 let

5

Vojtěch Šindelář dělník, věk: 42 let

6

Jiří Vachta truhlář, věk: 38 let

7

Jiří Tyšer podnikatel v zemědělství, věk: 32 let

Nejnovější příspěvky k tématu

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Pavlova kampaň? Soubor prázdných hesel. Asi se bojí Nerudové, míní komentátoři

Už v lednu čekají Česko prezidentské volby. Mezi hlavní favority patří generál Petr Pavel, šéf hnutí ANO Andrej Babiš či ekonomka Danuše Nerudová. První jmenovaný však v poslední době podle průzkumů i bookmakerů postupně ztrácí svůj původní náskok. I o tomto „trendu“ diskutovali ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Petr Kolář a Dalibor Balšínek. Obzvlášť Kolář si v případě kritiky Pavla nebral servítky.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Paračov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Paračov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.