Výsledky komunálních voleb 2014: Staňkov

100 % okrsků sečteno
71.98 % volební účast
50.5 %

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov

50.5 %

49.5 %

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HRANIČÁŘ STAŇKOV

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HRANIČÁŘ STAŇKOV

49.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Staňkov (celkem 7 zastupitelů)

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Václav Dlouhý

pořadí na kandidátce: 1

19.5 % (77 hlasů)

2

Robert Kos

pořadí na kandidátce: 2

15.4 % (61 hlasů)

3

Jaroslav Matoušek

pořadí na kandidátce: 5

14.7 % (58 hlasů)

4

Jana Brabcová

pořadí na kandidátce: 3

14.2 % (56 hlasů)

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HRANIČÁŘ STAŇKOV (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Josef Flaška

pořadí na kandidátce: 2

18.6 % (72 hlasů)

2

Josef Bušta

pořadí na kandidátce: 1

18.1 % (70 hlasů)

3

Jaroslav Papáček

pořadí na kandidátce: 7

17.8 % (69 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Staňkov

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov

1

Václav Dlouhý stavební technik, věk: 57 let

2

Robert Kos státní zaměstnanec, věk: 42 let

3

Jana Brabcová dělnice, věk: 57 let

4

Josef Dvořák truhlář, věk: 38 let

5

Jaroslav Matoušek dělník, věk: 53 let

6

Jiří Tomášek technik, věk: 61 let

7

Josef Dvořák zedník, věk: 63 let

8

Petr Brabec instalatér, věk: 58 let

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HRANIČÁŘ STAŇKOV

1

Josef Bušta st. důchodce, věk: 60 let

2

Josef Flaška řidič, věk: 37 let

3

Miluše Pomejová dělnice, věk: 38 let

4

Petr Heume OSVČ, věk: 35 let

5

Ludmila Dvořáková v domácnosti, věk: 34 let

6

Martin Hais dělník, věk: 38 let

7

Jaroslav Papáček dělník, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Staňkov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Staňkov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.