Výsledky komunálních voleb 2014: Dobročovice

100 % okrsků sečteno
65.73 % volební účast
68.4 %

S ROZMYSLEM PRO ROZVOJ OBCE

S ROZMYSLEM PRO ROZVOJ OBCE

68.4 %

31.6 %

Nezávislí z Dobročovic

Nezávislí z Dobročovic

31.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BabiceBašťBořanoviceBorekBrandýs nad Labem-Stará BoleslavBrázdimBřezíČelákoviceČerné VoděradyČestliceDobřejoviceDobročoviceDoubekDřevčiceDřísyHerinkHlavenecHoroušanyHovorčoviceHrusiceHusinecJenštejnJevanyJirnyKalištěKameniceKáranýKlecanyKlíčanyKlokočnáKonětopyKonojedyKostelec nad Černými lesyKostelec u KřížkůKostelní HlavnoKozojedyKřenekKřeniceKřížkový ÚjezdecKuniceKvětniceLázně ToušeňLhotaLíbezniceLouňoviceMásloviceMěšiceMirošoviceMnichoviceMochovModleticeMratínMukařovNehvizdyNová VesNový VestecNučiceNupakyOdolena VodaOleškaOndřejovOplanyPanenské BřežanyPětihostyPetříkovPodolankaPoleradyPopovičkyPředbojPřezleticePrusiceRadějoviceRadoniceŘíčanySedlecSenohrabyŠestajoviceSibřinaŠkvorecSluhySlušticeŠtíhliceStrančiceStříbrná SkaliceStruhařovSudovo HlavnoSuliceSvémysliceSvěticeSvojeticeTehovTehovecÚvalyVeleňVeliká VesVelké PopoviceVětrušiceVlkančiceVodochodyVšestaryVyšehořoviceVýžerkyVyžlovkaZápyZárybyZdibyZelenečZlatáZlonínZvánovice

Zvolení zastupitelé v obci Dobročovice (celkem 7 zastupitelů)

S ROZMYSLEM PRO ROZVOJ OBCE (zisk 5 z 7 zastupitelů)

1

Bc. Marcel Slováček

pořadí na kandidátce: 1

14.9 % (78 hlasů)

2

Ing. Tomáš Hrdlička

pořadí na kandidátce: 2

12.3 % (64 hlasů)

3

Dita Pazderová

pořadí na kandidátce: 4

12.3 % (64 hlasů)

4

Irena Kocábová

pořadí na kandidátce: 3

12.1 % (63 hlasů)

5

Miloslav Kovařík

pořadí na kandidátce: 5

11.5 % (60 hlasů)

Nezávislí z Dobročovic (zisk 2 z 7 zastupitelů)

1

Jan Šlechta

pořadí na kandidátce: 3

19.1 % (46 hlasů)

2

Jaroslav Havel

pořadí na kandidátce: 1

16.2 % (39 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Dobročovice

S ROZMYSLEM PRO ROZVOJ OBCE

1

Bc. Marcel Slováček starosta, věk: 29 let

2

Ing. Tomáš Hrdlička ekonom, věk: 39 let

3

Irena Kocábová manažerka, věk: 46 let

4

Dita Pazderová OSVČ, věk: 44 let

5

Miloslav Kovařík vedoucí oblasti prodeje, věk: 35 let

6

Ing. Svatopluk Slováček manažer výstavby, věk: 52 let

7

Jan Poledník OSVČ, věk: 35 let

8

Bc. Lukáš Asník programátor, věk: 24 let

9

František Bambula OSVČ, věk: 39 let

Nezávislí z Dobročovic

1

Jaroslav Havel OSVČ, věk: 36 let

2

Milan Černý zaměstnanec invest.odboru obecního úřadu Průhonice, věk: 41 let

3

Jan Šlechta OSVČ, věk: 32 let

4

Marcela Jurečková zaměstnanec České pošty, věk: 32 let

5

Vít Vondráček rodičovská dovolená, věk: 31 let

6

Patrik Jánský OSVČ, věk: 39 let

7

MUDr. Zdeňka Vítková lékařka, věk: 46 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvrat na čele prezidentského dostihu. Babiš opět přeskočil Pavla, Nerudová dotahuje

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal největší podporu předseda hnutí ANO Andrej Babiš, kterého by preferovalo 27 procent občanů. Následují generál Petr Pavel se ziskem 26,5 procenta hlasů a bývalá rektorka Danuše Nerudová s výsledkem 23,5 procenta. Ukázal to volební model společností Data Collect a Kantar CZ, jehož výsledky v neděli zveřejnila Česká televize (ČT). Další z kandidátů nepřekročili hranici šesti procent.

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Dobročovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Dobročovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.