Výsledky komunálních voleb 2014: Třebešice

100 % okrsků sečteno
65.22 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Zvolení zastupitelé v obci Třebešice (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Petr Drahota

pořadí na kandidátce: 6

16.7 % (33 hlasů)

2

Václav Klokočník

pořadí na kandidátce: 2

16.2 % (32 hlasů)

3

Petra Machová

pořadí na kandidátce: 1

15.7 % (31 hlasů)

4

Petra Bauerová

pořadí na kandidátce: 3

12.6 % (25 hlasů)

5

Lukáš Nesvorný

pořadí na kandidátce: 4

12.6 % (25 hlasů)

6

Václav Khek

pořadí na kandidátce: 5

12.1 % (24 hlasů)

7

Hana Moravcová

pořadí na kandidátce: 7

14.1 % (28 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Třebešice

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

1

Petra Machová asistentka, věk: 43 let

2

Václav Klokočník mechanizátor živočišné výroby, věk: 46 let

3

Petra Bauerová kadeřnice, věk: 27 let

4

Lukáš Nesvorný svářeč/zámečník, věk: 25 let

5

Václav Khek strojírenský dělník, věk: 30 let

6

Petr Drahota OSVČ, věk: 30 let

7

Hana Moravcová OSVČ, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Babiš šetřil na rautu a Nacher myl auto. ANO působí po volbách odevzdaně

Kandidát na pražského primátora za ANO Patrik Nacher si v sobotu nechal vyčistit auto, první místopředseda strany Karel Havlíček byl na výlovu a šéf hnutí Andrej Babiš v Karlových Varech. Zavřely se volební místnosti a hnutí ANO se proměnilo, z velkolepé kampaně s obytňákem se stal nejchudší raut na štábu, kam nejdůležitější politici přijeli pozdě. I když se hnutí v komunálních i senátních volbách podle dosavadních výsledků celkem daří, po volbách působí odevzdaně.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Třebešice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Třebešice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.