Výsledky komunálních voleb 2014: Blatce

100 % okrsků sečteno
62.79 % volební účast
100 %

Starostové pro Liberecký kraj

Starostové pro Liberecký kraj

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Blatce (celkem 5 zastupitelů)

Starostové pro Liberecký kraj (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Marcela Štráchalová

pořadí na kandidátce: 3

20.1 % (44 hlasů)

2

Blanka Rampouchová

pořadí na kandidátce: 5

18.3 % (40 hlasů)

3

Jindřiška Gabrielová Peprná

pořadí na kandidátce: 1

17.4 % (38 hlasů)

4

Manfred Novák

pořadí na kandidátce: 2

16.9 % (37 hlasů)

5

Ing. Miroslav Konopásek

pořadí na kandidátce: 4

17.8 % (39 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Blatce

Starostové pro Liberecký kraj

1

Jindřiška Gabrielová Peprná starostka obce, věk: 65 let

2

Manfred Novák místostarosta obce, věk: 69 let

3

Marcela Štráchalová úřednice, věk: 37 let

4

Ing. Miroslav Konopásek kastelán, věk: 55 let

5

Blanka Rampouchová důchodkyně, věk: 59 let

6

Eva Studničková důchodkyně, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Lékař odsouzený za znásilnění na Pavlově kampani. Generál spolupráci odmítl

Jaroslav Barták – lékař v minulosti odsouzený za znásilnění, vydírání i sexuální nátlak – se účastnil akcí, které jsou součástí předvolební kampaně generála Petra Pavla. Upozornil na to web Seznam Zprávy. Barták Pavlovi rovněž nabídl spolupráci, to bývalý šéf vojenského výboru NATO striktně odmítl a od osoby Bartáka se veřejně distancoval.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Blatce sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Blatce a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.