Výsledky komunálních voleb 2014: Jizerní Vtelno

100 % okrsků sečteno
69.61 % volební účast
70.4 %

"Za obec krásnější"

"Za obec krásnější"

70.4 %

29.6 %

TRADICE

TRADICE

29.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Jizerní Vtelno (celkem 9 zastupitelů)

"Za obec krásnější" (zisk 7 z 9 zastupitelů)

1

Marie Huková

pořadí na kandidátce: 1

12.1 % (141 hlasů)

2

Bc. Kateřina Klocová

pořadí na kandidátce: 2

11.8 % (137 hlasů)

3

Jaroslav Černý

pořadí na kandidátce: 3

11.6 % (135 hlasů)

4

Petr Vlček

pořadí na kandidátce: 4

11.8 % (138 hlasů)

5

Michal Kašpárek

pořadí na kandidátce: 5

11.0 % (128 hlasů)

6

Brigita Hlaváčková

pořadí na kandidátce: 6

10.3 % (120 hlasů)

7

Zdeňka Lislerová

pořadí na kandidátce: 7

10.1 % (118 hlasů)

TRADICE (zisk 2 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Jan Křováček, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 1

18.4 % (90 hlasů)

2

Ing. Milan Kašpárek

pořadí na kandidátce: 2

13.5 % (66 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Jizerní Vtelno

"Za obec krásnější"

1

Marie Huková místostarostka, věk: 51 let

2

Bc. Kateřina Klocová obchodní referentka, věk: 32 let

3

Jaroslav Černý RDG asistent, věk: 61 let

4

Petr Vlček OSVČ, věk: 52 let

5

Michal Kašpárek skladník, věk: 50 let

6

Brigita Hlaváčková OSVČ, věk: 53 let

7

Zdeňka Lislerová nákupčí ŠA, věk: 55 let

8

Mgr. Helena Kubínová učitelka, věk: 48 let

9

Helena Křováčková prodavačka, věk: 38 let

TRADICE

1

Ing. Jan Křováček, Ph.D. ředitel, věk: 33 let

2

Ing. Milan Kašpárek OSVČ, věk: 55 let

3

Ing. Václav Vlasák OSVČ, věk: 56 let

4

Eusebio Llupi OSVČ, věk: 36 let

5

Ing. Lucie Vlasáková ekonom, věk: 31 let

6

Gabriela Kašpárková mateřská dovolená, věk: 27 let

7

Karel Valenta důchodce, věk: 63 let

8

Veronika Kozáková administrativa, věk: 26 let

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Jizerní Vtelno sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Jizerní Vtelno a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.