Výsledky komunálních voleb 2014: Bradlec

100 % okrsků sečteno
46.9 % volební účast
97.3 %

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI OBCE BRADLEC

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI OBCE BRADLEC

97.3 %

2.7 %

Strana svobodných občanů

Strana svobodných občanů

2.7 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Bradlec (celkem 11 zastupitelů)

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI OBCE BRADLEC (zisk 11 z 11 zastupitelů)

1

Marie Horáková

pořadí na kandidátce: 1

9.7 % (329 hlasů)

2

Aleš Vondrlík

pořadí na kandidátce: 2

8.9 % (302 hlasů)

3

MUDr. Martin Koutný

pořadí na kandidátce: 3

9.2 % (310 hlasů)

4

Miroslav Náhlovský

pořadí na kandidátce: 4

9.1 % (308 hlasů)

5

Jan Zemjánek

pořadí na kandidátce: 5

9.2 % (309 hlasů)

6

Martin Pech

pořadí na kandidátce: 6

8.9 % (301 hlasů)

7

Mgr. Marcela Pavlíková

pořadí na kandidátce: 7

9.1 % (306 hlasů)

8

Adam Kundrát

pořadí na kandidátce: 8

9.1 % (307 hlasů)

9

Ing. Pavel Hlaváč

pořadí na kandidátce: 9

9.2 % (312 hlasů)

10

Ing. Tomáš Tluchoř

pořadí na kandidátce: 10

8.9 % (302 hlasů)

11

Věra Žďárská

pořadí na kandidátce: 11

8.6 % (290 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Bradlec

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI OBCE BRADLEC

1

Marie Horáková starostka obce, věk: 57 let

2

Aleš Vondrlík koordinátor, věk: 39 let

3

MUDr. Martin Koutný lékař, věk: 42 let

4

Miroslav Náhlovský koordinátor, věk: 50 let

5

Jan Zemjánek inspektor PZ, věk: 28 let

6

Martin Pech auditor kvality, věk: 42 let

7

Mgr. Marcela Pavlíková ředitelka ZŠ, věk: 48 let

8

Adam Kundrát podnikatel, věk: 28 let

9

Ing. Pavel Hlaváč personalista, věk: 54 let

10

Ing. Tomáš Tluchoř podnikatel, věk: 53 let

11

Věra Žďárská účetní, věk: 59 let

Strana svobodných občanů

1

Jakub Chromec student FEL ČVUT, věk: 22 let

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Bradlec sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bradlec a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.