Výsledky komunálních voleb 2014: Nová Ves pod Pleší

100 % okrsků sečteno
59.9 % volební účast
60.1 %

SPOLUPRÁCE PRO OBEC

SPOLUPRÁCE PRO OBEC

60.1 %

39.9 %

Občanská demokratická strana

Občanská demokratická strana

39.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Nová Ves pod Pleší (celkem 7 zastupitelů)

SPOLUPRÁCE PRO OBEC (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Jan Havelka

pořadí na kandidátce: 1

13.7 % (237 hlasů)

2

Petr Šedivý

pořadí na kandidátce: 3

13.3 % (231 hlasů)

3

Jan Petrák

pořadí na kandidátce: 5

13.0 % (225 hlasů)

4

Miloslav Foukner

pořadí na kandidátce: 8

12.9 % (224 hlasů)

Občanská demokratická strana (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Petrák

pořadí na kandidátce: 2

19.3 % (222 hlasů)

2

Martin Nekvapil

pořadí na kandidátce: 3

12.5 % (144 hlasů)

3

Ing. Radek Červ

pořadí na kandidátce: 1

7.8 % (90 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nová Ves pod Pleší

SPOLUPRÁCE PRO OBEC

1

Ing. Jan Havelka starosta, věk: 47 let

2

Josef Slavík stavbyvedoucí, věk: 47 let

3

Petr Šedivý technik, věk: 64 let

4

Karel Loukota důchodce, věk: 67 let

5

Jan Petrák profesionální hasič, věk: 32 let

6

Jovanka Wijsmanová mateřská dovolená, věk: 43 let

7

Ing. Pavel Řezáč technický poradce, věk: 71 let

8

Miloslav Foukner OSVČ, věk: 52 let

9

Mgr. Hana Rambousková zdravotní sestra, věk: 45 let

Občanská demokratická strana

1

Ing. Radek Červ živnostník, věk: 47 let

2

Ladislav Petrák živnostník, věk: 37 let

3

Martin Nekvapil živnostník, věk: 39 let

4

Mgr. Jana Korbová finanční poradkyně, věk: 29 let

5

Lucie Hájková hospodářka školy, věk: 38 let

6

Pavel Rada radiologický asistent, věk: 43 let

7

Jiří Císař hutník, věk: 60 let

8

Ivana Fafejtová důchodkyně, věk: 64 let

9

Ing. Miroslava Kolouchová živnostnice, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Nová Ves pod Pleší sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nová Ves pod Pleší a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.