Výsledky komunálních voleb 2014: Hamr

100 % okrsků sečteno
71.58 % volební účast
57.2 %

"Sdružení pro občany obce"

"Sdružení pro občany obce"

57.2 %

41.1 %

PRO Hamr 2014

PRO Hamr 2014

41.1 %

1.8 %

Hlas Hamru

Hlas Hamru

1.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Hamr (celkem 7 zastupitelů)

"Sdružení pro občany obce" (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Oldřich Němec

pořadí na kandidátce: 1

13.5 % (96 hlasů)

2

Petr Urbánek

pořadí na kandidátce: 2

14.3 % (102 hlasů)

3

Jiřina Stellnerová

pořadí na kandidátce: 3

14.7 % (105 hlasů)

4

Milan Tesař

pořadí na kandidátce: 4

15.4 % (110 hlasů)

PRO Hamr 2014 (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Bc. Ladislav Černoch

pořadí na kandidátce: 1

21.7 % (111 hlasů)

2

Jiří Jindra

pořadí na kandidátce: 2

18.9 % (97 hlasů)

3

Ing. Jiří Čapek

pořadí na kandidátce: 3

21.5 % (110 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hamr

"Sdružení pro občany obce"

1

Oldřich Němec autoklempíř, věk: 38 let

2

Petr Urbánek invalidní důchodce, věk: 56 let

3

Jiřina Stellnerová důchodkyně, věk: 60 let

4

Milan Tesař policista, věk: 49 let

5

Lenka Suchánková dělnice, věk: 36 let

6

Zdeňka Jílková laborantka, věk: 56 let

7

Helena Měkutová zahradnice, věk: 46 let

PRO Hamr 2014

1

Bc. Ladislav Černoch policista, Policie ČR, věk: 39 let

2

Jiří Jindra soukromý podnikatel, věk: 38 let

3

Ing. Jiří Čapek úředník - vedoucí kvality, věk: 48 let

4

Petr Kutiš řidič, věk: 41 let

5

Lucie Buštová servírka, věk: 20 let

Hlas Hamru

1

František Oulický referent skladových zásob, věk: 22 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Hamr sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hamr a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.