Výsledky komunálních voleb 2014: Doňov

100 % okrsků sečteno
62.12 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů obce Doňov

Sdružení nezávislých kandidátů obce Doňov

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Doňov (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů obce Doňov (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Luboš Jirsa

pořadí na kandidátce: 1

14.8 % (38 hlasů)

2

Jan Kostečka

pořadí na kandidátce: 4

14.5 % (37 hlasů)

3

Petr Kodym

pořadí na kandidátce: 5

14.5 % (37 hlasů)

4

Karel Lepša

pořadí na kandidátce: 7

14.1 % (36 hlasů)

5

Libuše Píchová

pořadí na kandidátce: 2

12.9 % (33 hlasů)

6

Ladislav Šťastný

pořadí na kandidátce: 3

13.7 % (35 hlasů)

7

Liliana Richterová

pořadí na kandidátce: 6

8.2 % (21 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Doňov

Sdružení nezávislých kandidátů obce Doňov

1

Luboš Jirsa státní úředník, věk: 41 let

2

Libuše Píchová zootechnička, věk: 56 let

3

Ladislav Šťastný opravář, věk: 50 let

4

Jan Kostečka zemědělský dělník, věk: 44 let

5

Petr Kodym automechanik, věk: 34 let

6

Liliana Richterová administrativní pracovnice, věk: 41 let

7

Karel Lepša důchodce, věk: 66 let

8

Naděžda Kodymová na mateřské dovolené, věk: 31 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kalousek: Vystrčilův úspěch je vítězstvím demokracie. Umím si jej představit na Hradě

Pravděpodobný suverénní výsledek předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) v prvním kole senátního souboje s Janou Nagyovou (ANO), která je obviněná v kauze Čapí hnízdo, je vítězství demokracie nad populismem. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl exministr financí a bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten zavítal, prý jako běžný občas, do restaurace nedaleko volebního štábu koalice Spolu. Zároveň uvedl, že by podle něj byl Vystrčil dobrým kandidátem na prezidenta.

Za váš hlas dám pětistovku. Na severu Čech došlo k několika případům volebního kupčení

Policie podezřívá z maření voleb muže, který měl v Mikulášovicích na Děčínsku slíbit nejméně dvěma lidem až 500 korun za konkrétní volbu do zastupitelstva obce. Policie přijala téměř dvě desítky podnětů, které se týkaly průběhu voleb v Ústeckém kraji – ve většině případů šlo o možné kupčení s hlasy, umělé navyšování počtu voličů či výskyt falešného předvolebního letáku. Na severu Čech se v minulosti několikrát komunální volby kvůli podobným případům opakovaly.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Doňov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Doňov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.