Výsledky komunálních voleb 2014: Popovičky

100 % okrsků sečteno
50.22 % volební účast
80.7 %

Občanské sdružení "Venkov pro lidi"

Občanské sdružení "Venkov pro lidi"

80.7 %

19.3 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

19.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BabiceBašťBořanoviceBorekBrandýs nad Labem-Stará BoleslavBrázdimBřezíČelákoviceČerné VoděradyČestliceDobřejoviceDobročoviceDoubekDřevčiceDřísyHerinkHlavenecHoroušanyHovorčoviceHrusiceHusinecJenštejnJevanyJirnyKalištěKameniceKáranýKlecanyKlíčanyKlokočnáKonětopyKonojedyKostelec nad Černými lesyKostelec u KřížkůKostelní HlavnoKozojedyKřenekKřeniceKřížkový ÚjezdecKuniceKvětniceLázně ToušeňLhotaLíbezniceLouňoviceMásloviceMěšiceMirošoviceMnichoviceMochovModleticeMratínMukařovNehvizdyNová VesNový VestecNučiceNupakyOdolena VodaOleškaOndřejovOplanyPanenské BřežanyPětihostyPetříkovPodolankaPoleradyPopovičkyPředbojPřezleticePrusiceRadějoviceRadoniceŘíčanySedlecSenohrabyŠestajoviceSibřinaŠkvorecSluhySlušticeŠtíhliceStrančiceStříbrná SkaliceStruhařovSudovo HlavnoSuliceSvémysliceSvěticeSvojeticeTehovTehovecÚvalyVeleňVeliká VesVelké PopoviceVětrušiceVlkančiceVodochodyVšestaryVyšehořoviceVýžerkyVyžlovkaZápyZárybyZdibyZelenečZlatáZlonínZvánovice

Zvolení zastupitelé v obci Popovičky (celkem 9 zastupitelů)

Občanské sdružení "Venkov pro lidi" (zisk 8 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Marek Kubr

pořadí na kandidátce: 2

13.7 % (94 hlasů)

2

Ing. Jaroslav Richter

pořadí na kandidátce: 1

13.5 % (93 hlasů)

3

Miroslava Formánková

pořadí na kandidátce: 3

13.2 % (91 hlasů)

4

Renata Stoklasová

pořadí na kandidátce: 4

9.0 % (62 hlasů)

5

Bc. Petr Doubek

pořadí na kandidátce: 5

11.2 % (77 hlasů)

6

Jana Švehlová

pořadí na kandidátce: 6

9.3 % (64 hlasů)

7

Monika Ševčíková

pořadí na kandidátce: 7

10.2 % (70 hlasů)

8

Ivana Štěpánková

pořadí na kandidátce: 8

9.6 % (66 hlasů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 1 z 9 zastupitelů)

1

Václav Škorpil

pořadí na kandidátce: 1

36.6 % (60 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Popovičky

Občanské sdružení "Venkov pro lidi"

1

Ing. Jaroslav Richter vedoucí provozu, věk: 35 let

2

Ing. Marek Kubr stavbyvedoucí, věk: 29 let

3

Miroslava Formánková OSVČ, věk: 39 let

4

Renata Stoklasová pradlena, věk: 34 let

5

Bc. Petr Doubek obchodní a právní asistent, student PrF ZČU, věk: 26 let

6

Jana Švehlová vedoucí fakturace, věk: 39 let

7

Monika Ševčíková hospodářka, věk: 36 let

8

Ivana Štěpánková controller, věk: 36 let

9

Zuzana Filková manažer provozního oddělení, věk: 38 let

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Václav Škorpil produkční, věk: 40 let

2

Květa Malinová podnikatelka, věk: 54 let

3

MUDr. Lukáš Otruba lékař, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvrat na čele prezidentského dostihu. Babiš opět přeskočil Pavla, Nerudová dotahuje

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal největší podporu předseda hnutí ANO Andrej Babiš, kterého by preferovalo 27 procent občanů. Následují generál Petr Pavel se ziskem 26,5 procenta hlasů a bývalá rektorka Danuše Nerudová s výsledkem 23,5 procenta. Ukázal to volební model společností Data Collect a Kantar CZ, jehož výsledky v neděli zveřejnila Česká televize (ČT). Další z kandidátů nepřekročili hranici šesti procent.

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Ve vězení jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Popovičky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Popovičky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.